reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Moj maly w dzien super usypia. Przekrece go tylko tak zeby sobie lezal na mojej rece jak jest zmeczony i od razu odlatuje. Wtedy go szybko do lozeczka na boczek klade i spi ladnie. Czasem zajmuje to tylko 5 minut. Za to na noc jak go klade to potrafi sie rozbudzic kilka razy ale generalnie nie narzekam. Drzemki w ciagu dnia ma tez po pol godziny, czasem godzine. A jak spi na moim brzuchu to potrafi 2-2,5 godz spac :) tylko, ze ja jestem wtedy uziemiona, ale sobie chociaz odpoczywam wtedy :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
74dii09ku6mxcfne.png
 
reklama
Kurde nie nadrobie tutaj :( doczytałam kilka ostatnich stron.
Kayah - masz niezłą kluchę, a myślałam że mój jest ciężki, teraz jakieś 7,5-7,8 kg waży ;p Współczuję Twoim plecom ;)
Mój na noc o 19-20 zjada 150 i budzi się i tak jakieś 4-5 razy aż ok 22 zaśnie na dłużej i budzi się o 0-1. A potem to już wiadomo co godzine ;p i między 3 a 5 ląduje u mnie w łóżku, już ostatnio jak się budzę rano to się zastanawiam kiedy go wzięłam.
Z gazami nie pomogę, mój dostaje na noc 25 kropli espumisanu i puszcza bączki tylko w dzień :)
W dzień mamy drzemki między 12 a 14 i między 16 a 18, oczywiście budzi się co 30min żeby go pobujać 15-30min ale przynajmniej troche pośpi.
 
Miałam w planach dziś zobaczyć jak u nas dzień wygląda, o której i ile Mały śpi ile je itp... i dobrze szło nawet a na koniec dnia i tak zapomnialam wszystko hehehe;) moze jutro będę sobie zapisywać co jak i o której...
ale przynajmniej dziś wieczorem Kubuś usnal u siebie w łóżeczku a już długo się to nie zdarzalo, tylko musiałam kilka minut przy nim postać dać smoczka i swoja rękę do trzymania. Udanych i przespanych nocy zycze;)
 
ja od dawna zapisuje ktora piersia o ktorej karmilam i drzemki, na poczatku ambitnie co jakis czas spisywalam do zeszytu ale teraz mam zawalony notatnik w telefonie po prostu, czasem sobie przejezdzam przez notatki w dol patrze jak sie budzila pare tyg temu dlugosc drzemek itp
 
Ja od urodzenia Alexa obiecuje sobie, ze bede zapisywac jego drzemki ale jakos mi to nie wychodzi[emoji3] dlatego podziwiam Cie Paper ze Ci sie chce i pamietasz o tym za kazdym razem[emoji3]
A Wasze dzieciaczki maja juz stale pory dziennych drzemek?

zrz63e5ehh2r0bb8.png
 
reklama
z tymi karmieniami to mus bo zapominam ktora piers powinnam podac :D a drzemki to dodatek, nie ma stalych por to zalezy o ktorej dzien sie zacznie a zaczyna sie 7-9 w zaleznosci jak noc minela i jak z drzemek wypadlo kladzenie spac bo to tez ruchome, generalnie po kazdym obudzeniu sie poltorej h max 2 zaczyna marudzic ze zmeczenia i trzeba ja klasc, wychodzi 4-5 30min drzemek w ciagu dnia
 
Ostatnia edycja:
Do góry