reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Igi zjada 150 ml max słoik.

Nasze żarcie nie ma wpływu na baka malucha. U mnie jak Igi zje słoik to mleka nie ruszy.

atdctrd8ammce1aq.png
 
reklama
Agnes też już miałam myśli że mój się cyckiem nie najada i chciałam rezygnować i przerzucić się na mm ale chcę pokarmic przynajmniej do pół roku;) poza tym On nigdy z dwóch cyckow nie je, tylko z jednego więc chyba mu wystarcza to co w jednym... jak zje i więcej nie chce to smoczka muszę dać żeby uspac, ale czasem myślę że może nie dojadl tylko się zmeczyl i chce spać i jak się obudzi to znow jeść, niezależnie czy po 20 min czy godzinie...
każde dziecko inne więc może i nasze niedługo się ureguluja same;)
Tez chce przynajmniej pół roku karmić. Mój ma podobnie. Zje z jednej piersi i przysypia. Też zastanawiam się czy nie męczy się zbytnio
 
Ale powiem wam że jestem zła na siebie. Bo już mc temu zaczęłam go przetrzymywac przez noc i dawał radę. No ale przyszły ciotki dobre rady i zaczęły, że on taki chudy, że na pewno go głodzę, że pokarm w nocy bogatszy bla bla bla.

No i głupia ich posłuchałam.
No a przecież wiadomo że z cycka im rzadziej i dłużej je tym lepiej bo gęstszy pokarm na końcu leci.

Ostatni raz posłuchałam takich dobrych rad!

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
co do espumisanu moja walila strasznie duzo bakow, dawalam jej na noc 25 kropki bo sie budzila zeby popuszczac ale jak zobaczylam, ze konczy sie opakowanie dawalam 20 potem 15 potem 10 i problem sam sie zlikwidowal

ja tez ciagle mysle, ze sie nie najada i czasem jak juz nie chce z jednego daje drugiego cycka i efekt jest taki ze ulewa strasznie, a po jednym odbije i tyle jakby to co z 2 wmusilam to byl nadmiar co i tak sie jej w brzuszku nie zmiescil

aha i jak przestawie na pare karmien ze je z 2 to je czesciej jakby tylko 'zupe' z obu wypijala a czasem jednym i na 4h sie naje, to kp strasznie na czuja jest drazni mnie to
 
Hmm no faktycznie co dziecko to inaczej :) zobacze jak u mnie bedzie z tym sloiczkiem.

Effa ja dzisiaj chcialam ja przechytrzyc i wejsc do pokoju chwile przed uplywem tej pol godz i jak sie przebudzi to jej szumic ale efekt byl taki ze obudzila sie calkowicie no nic bede probowac. Nastepnym razem juz nie wyjde z pokoju i bede czekac przyczajona obok lozeczka

Edit. paper wlasnie jest dokladnie tak jak mowisz z tym kp. Mega na czuja i jak dla mnie to za duzo niewiadomych dlatego przeszlam na mm ale swoj pokarm odciagam troche i jeszcze jej daje ale juz z butli co by miec kontrole nad iloscia. Wczesniej sie wrecz meczylam bo mialam wrazenie ze non stop ja karmie a jak placze to nie wiem dlaczego czy z glodu czy ze zmeczenia. I nie ukrywam teraz jest o 100 razy lepiej. Przynajmniej wiem czy jest glodna czy nie :) poza tym ja jakos nie mam swira na punkcie kp i dlatego moze tak latwo mi to przychodzi a ze ona je chetnie z butelki to druga sprawa :) oczywiscie kazdy ma swoj sposob na temat kp i nic mi do tego ;)
 
Paper zgadzam się całkowicie, kp to jest masakra. Dobrze by było jakby na cycku był jakiś wskaźnik z ml [emoji23]

A tak na czuja i jeszcze mój jest chudy wiec ciągle mi się wydaje, że się nie najada. Moja mama się ze mnie śmieje i mówi że mam za swoje. Ona ze mną też tak miała, bo ciągle byłam pod siatką, a później pod BMI [emoji16] Takie geny.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny !
U nas juz jakas regularnosc jest we wszystkim. Maly je posilek mleczny 5 razy na dobe po 180ml. Plus dostaje w ciagu dnia marchewke, dynie a dzisiaj brokula zjadl. Ale na razie to sa male porcje. W nocy sie budzi kolo 1-2 na jedzenie i na pewno jest glodny wtedy bo je jak oszalaly:)

Co do metody BLW nie jestem jakos do niej przekonana ale moze jeszcze sie zastanowie nad tym.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
74dii09ku6mxcfne.png
 
U nas byla regularnosc przed swietami. A po swietach nie moge dojsc do ładu... w dzien usypiam go z 30-45min na rekach a jego sen trwa max 30 min. Jesc niby chce a jak mu daje to sie odwraca i placze. W sumie to nie jest placz tylko darcie sie. W nocy to co godzine sie budzi na jedzenie. Juz padam powoli...a taki maraton rozpoczal sie w niedziele.
 
reklama
A ja musze sie pochwalic ze dzieki genialnej tracy hogg nauczylam moja corcie usypiac w dzien w lozeczku bez bujania i noszenia. Alleluja :D jeszcze musze potrenowac zeby te drzemki byly dluzsze niz pol godz :-D
Dalam dzisiaj sloiczek ale niestety zjadla tylko pare lyzeczek bo pierwszy raz dynia poszla w ruch. Ale sama marchewka za to uwielbia :):-) :)
 
Do góry