reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Haha dobre, ale racja... nie wiadomo czy myte i gdzie dotykala. Ja kiedys stalam na swiatlach autem i koles na srodku chodnika sie zatrzymal i zrobil kupe, podtarl tylek wyjmujac papier lub cokolwiek to bylo z kurtki i poszedl wcisnac przycisk przy swiatlach zeby sie zmienily - od tamtej pory jestem przewrazliwiona w temacie mycia rak.

U nas w swieta tez Maja z rak do rak. W Wigilie jak bylismy u moich rodzicow to byla grzeczna ale drugiego dnia u tesciow gdzie panowal niemal skwar od kominka i byla ciagle noszona to jeczala wiekszosc czasu (odzwyczaila sie juz od noszenia bo nawet usypiam ja na lezaco). W dodatku mowilam zeby dac jej spokoj, polozyc na dywanie, niech sie pobawi i odpocznie... to tylko kolejne zabawki wymyslali na 5 cm przed oczami, a juz myslalam ze mnie cos trafi jak tesciowka wziela taka wielka folie odblaskowa szeleszczaca i tak jej tym machala przed oczami z 10 min :/

Chyba teraz przy okazji szczepienia tez musze poprosic o skierowanie na badanie krwi u malej, bo jeszcze nie miala robionego.

n59y6iye227k1jnm.png
 
reklama
Paper, tez bym sie wkurzyła jakby obca baba, jeszcze w przychodni gdzie milion zarazków, dawała palca. Mi kiedyś taka dziewczynka ok 5 latek podeszła do małej i dawała paluszka a durna mamusia sie śmiała i zachęcała aby zobaczyła jak taki maluszek fajnie łapie. Ale jak zobaczyła moja minę i ze odsuwam się z wózkiem to zaskoczyła i powiedziała ze nie wolno [emoji51].
Effa, a jak dajesz mm o 23 to Ci dłużej śpi? Bo moja jak kilka razy przespała cała noc, albo zazwyczaj tylko jedne budzenie na jedzenie miała w nocy tak teraz max 4 godz. prześpi a pozniej to juz co 2-3 sie budzi.
 
U nas też w drugi dzień świąt Tosia była całkiem rozbita. W pierwszy dzień świąt teściowa zapytała męża o której przyjedziemy, właśnie Tosia usnęła, powiedziałam mu że nie wiem kiedy wstanie, a on się uparł i powiedział około 14, a ta jak się rozespała to musieliśmy ją o 14.30 powoli rozbudzać. Teściowa powiedziała, żeby na drugi dzień postarać się przyjechać wcześniej (bo mówiliśmy jak wyglądał nasz dzień i inaczej jej się nie dało uspać), no to na drugi dzień pojechaliśmy wcześniej, jedna mała kimka w domu, u teściowej to samo. Wróciliśmy do domu i całą resztę dnia koszmar, jeden płacz, wczoraj już trochę lepiej, ale też całkiem wybita. Na dodatek siostra męża cały czas krzyczała, ona była po rękach, więc miała tego dość.
 
Przybrał 250 g w 2 tyg. Ale np przez ostatni tydzień 0 g.
No i bardzo krótko je, ma ciągle kaszel. Robi kupy co 3 dni, no bo niby z czego mają być [emoji46]. Matko, jak to pisze to znowu mi się płakać chce [emoji46]

A krostki na policzkach ma cały czas. Ja myślałam, że mu to zostało po trądziku niemowlecym. No i w tych miejscach skóra jest sucha.
Od jakiegoś tyg zaczęły mu się robić za uszami i tez są cały czas. Nie znikają.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Effa idź do DOBREGO alergologa póki jest na razie delikatnie wysypany. Nie Chce jesc bo dziecko instynktownie odmawia tego co ku szkodzi. U nas przy starszym tez mówili że potowki. Nigdy nie ubieram dzieci za grubo ale Kuba urodzil się latem wiec pasowało. Ale szybko zmieniło się w otwarte rany. Jak miał 6 tygodni to już stan skoryv był masakryczny. U was może jest tylko skaza a może początek azs. Choc zmiany na policzkach i za uszami sa jednym z wyxnscznikow azs. U nas skora ma uszsch schodzila platami. Rzadko który pediatra rozróżnia azs lzs skażenia i kilka innych schorzeń. U ciebie nie zapowiada się tak źle jak u nas. Chociażby dlatego ze dopiero teraz się coś pojawia. Jeśli sucha skóra to smaruj. Ja teraz mam cethapil. Podobno dobry jest avene i Biodermy . Ale to każdemu może co innego pasować. Trzeba próbować. Jak trafisz do dobrego lekarza to ci listę zaleceń da długa. Gdyby było azs to służę pomocą.
Juz teraz odstaw cały nabiał. Czyli wiadomo mleko sery Jogurty masło wołowinę. Ale nabiał jest w wielu innych rzeczach wiec trzeba czytać etykiety. Ja biorę osteogenon na receptę żeby uzupełnić braki wapnia.
A ci do pediatrow.. 30 lat temu moja siostra wylądowała w szpitalu bo przez kilka miesięcy nikt nie poznał azs. MIała niecały rok. Chudla i nawet zaczęła cofać się w rozwoju. A mama z nią 2 razy w tygodniu chodziła do lekarza
 
Paper moja siostra tak miała z bepanthenem. Otarła uda i posmarowala. Szybciej nie biegła w życiu niż zmyć.

Igiego jak nosili to on zadowolony, poznał kuzynów :)

Dor ale jaja hahahahh

atdctrd8ammce1aq.png
 
Angelika budzi się nadal, ale nie z głodu , tylko nawykowo. Wystarczy ze włożę mu smoka, opatule i śpi dalej. Na jedzenie budzi się o 4, czasami po 5. Może Twój jeszcze nie ma nawyku. Ja na razie nie mogę się tego pozbyć.
Agnes dzięki za info. Wybieram się do swojego profesora. Temu lekarzowi uwierzę. Ale powiem wam że zgłupiałam, bo młodemu dzisiaj 2 zęby wyszły. Więc może stracił apetyt od tego. Ale krosty i ten niekończący się kaszel i katar nadal mnie martwią. Odstawiam nabiał i czekam na wizytę.


Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja tez ma. Po nocy czysto a jak tylko zaczyna sie rano bawic i zabawki gryzc to odrazu cala wykropkowana dookola buzi ale u niej to sa male czerwone krostki, nie sa wypukle. Myslalam ze to od gryzienia zabawek...

n59y6iye227k1jnm.png
 
reklama
Do góry