reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Też bym chciała żeby mi skóra wisiała :)
Niestety pofolgowalam ostatnio dość mocno i do pełnego zadowolenia musiałbym zrzucić 15kg.

Mammyblue na kąpiel z maluszkiem w sam raz :)
1481917716-1d1mld.jpeg


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Anpio, zgodzę się z AgnesAgnes. Moja Natalka bardzo ładnie je z łyżeczki. Nawet buzię otwiera. Oczywiście coś wysunie językiem z buzi, ale czytałam, że to jest taki przejściowy odruch. No i porcje mamy coraz większe. Za nic nie chce jeść zielonych warzyw:confused:. Będę musiała pokombinować. Ale za dużo marchewki też nie można:(.
 
Mam takie kolo ale wanny j8e mam [emoji23]

Kardula mój Igi czasem robi motorówe ustami jak ma w buzi jedzenie i strasznie go to bawi. Cały słoik zjada bo czytałam, że może do 180 zupki jarzynowej a słoiki które kupuje mają 125. Tez buziaka otwiera ładnie. Myślę, że niedługo wejdą sloiczki babydream, szpinakowe ;)
A marchewka właśnie wszędzie jest...

atdctrd8ammce1aq.png
 
No to wyprawa do lekarza mnie czeka w takim razie... dziekuje:biggrin2: ciekawe jak tutaj to lecza... czytałam że najpierw wymaz jakiś biorą i z brodawki i z buzi dziecka żeby sprawdzić co to...

Ja Małemu próbowałam dać już ze dwa razy marchewkę, ale mimo że buzke trochę otwierał za pierwszym razem to straszne krzywienie było i plucie... za drugim razem machanie rękami jak przysuwalam łyżeczkę i wszystko wkoło było brudne... pewnie jeszcze nie gotowy i za jakiś tydzień dwa znów spróbuję... chyba że mu tak nie smakowało...
 
Mamakulka dajesz cały słoiczek na raz czy dzielisz? Ja dziele na dwa razy. Raz koło południa i raz ok 18ej. U nas brokuły i cukinia są be, a dynia i marchew z czymkolwiek jest super.
 
To jest jakies miodowe dostaliśmy od szwagra
1481963762238.jpg
bardzo mi zasmakowalo bo nie czuć tak alkoholu :)


3jvzhdge34qkcwa7.png
 

Załączniki

  • 1481963762238.jpg
    1481963762238.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 359
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry