reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Hi hi mały gryzon☺. Teraz to dopiero będzie jazda. Nie będziemy wiedziały czy to skok czy zeby czy coś innego. Maz dziś kupił zel na zęby. Mam nadzieje ze coś pomoże i będzie jutro u nas lepiej
 
Sama nie wiem, czy lepiej prędzej czy później.
Moja najstarsza córka miała bardzo szybko - 4 miesiące=4 zęby.
Śliniła się okrutnie, wszystko gryzła ale zęby wychodziły bez dodatkowych sensacji.
Średnia miała zęby dużo później - ok. 8 miesiąca, ale cyrk był nieziemski. Gorączka, katar, nieprzspane noce......
U nas szybciej znaczy łatwiej. A piersi przy starszej nie miałam pogryzionych, także reguły nie ma.
 
Prawda jest taka, że naprawdę na tym etapie nie wiadomo na co zwalić - skok czy zęby. W sumie teraz ten najgorszy skok przechodzimy - przynajmniej najdłuższy.
 
O kurde, 4 zęby 4 miesiące no nieźle. Ciekawe kiedy Igiemu wyleza bo i mnie i mężowi pierwsze żeby po roku :D

atdctrd8ammce1aq.png
 
Selena masz sprawdzony jakiś zel ma żeby? Ewentualnie inny sposób? Ja mojemu od wczoraj smaruje bobodentem i jest lepiej. Gryzaka nie chce. Chyba kojarzy mu się ze smoczkiem, a on antysmoczkowy. Daje mu do pogryzienia mój mały malec. Tak go zginam i bokiem wsuwam. Widzę że to też mu się podoba bo może pomasowac sobie dziaselka
 
reklama
Mój starszy tez miał 2 żeby jak miał 4 miesiące. Raz bidulek tak cierpiał jak mu czwórki wychodziły ze nie polykal śliny bo go tak bolało. Do tego miał wysoka gorączkę. Myśleliśmy ze go gardło boli i po prostu jest chory. A tu zeby.
 
Do góry