reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Przy starszej nie musiałam nic używać, przy najmłodszej nawet nie zdążyłam hihi ale przybśredniej działał dentinox n. A jak już była jazda na maksa to panadol. Uśmierzał ból i działał uspokajająco. Ząbki u starszej szły rownoczesnie ale bezboleśnie.
 
reklama
Effa84 nie dziw się, to norma. Mój mąż nauczył dzieci pić z butelki a ja nie mogłam.
Mama to butelka i smoczek w jednym - tylko cycek a nie tam jakieś substytuty.
Tata nie ma alternatywy więc dzieciaki biorą co dają hihi:-D
 
Effa84 nie dziw się, to norma. Mój mąż nauczył dzieci pić z butelki a ja nie mogłam.
Mama to butelka i smoczek w jednym - tylko cycek a nie tam jakieś substytuty.
Tata nie ma alternatywy więc dzieciaki biorą co dają hihi:-D
Hahaha, coś w tym jest. Delikatesów z cycusia nie czuć więc ostatecznie i sztuczne się nada do zjedzenia[emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, jak spędzacie czas z dzieciaczkami? Macie jakieś zabawy dostosowane do tego wieku? Mi się juz pomysły koncza: tańczę, spiewam, pokazuje po kolei zabawki. I nie wiem co dalej?
 
Wiesz co z 4 miesięcznym maluchem ciężko się bawić tak naprawdę. Często pokazuje mu lusterko bo mu się podoba. Śpiewam piosenki z Disneya. Ostatnio też czytam mu bajki, on lubi słuchać właśnie. Kulam go po macie, robię tutaj kurka kaszkę wazyla albo jedzie rowerek na spacerek. Takie tam

atdctrd8ammce1aq.png
 
mam ksiazke z zabawami dla niemowlakow ale sa wg mnie kretynskie i glownie wlasnie polega to na tym zeby spiewac zagadywac pokazywac rzeczy itp
 
Ja czytam bajki Brzechwy. Są ponadczasowe [emoji5]. Mikołaj lubi słuchać, bo się rymują i przez to chyba fajnie brzmią [emoji3]

A z zabawy - fajnie reaguje na "a ku ku" [emoji6].
Ale ulubiona zabawa to leżenie na golasa [emoji38] hehehe, to po prostu kocha, przebiera nogami z radości jak szalony [emoji38]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry