reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Mamakulka, po tych warzywkach była kupka gestsza i ciemniejsza.
Ja owocowe kaszki dam ok 6 m-ca ze względu na cukier. Nie chcę żeby się przyzwyczajala do słodkiego. Dzisiaj dałam pierwszy raz kleik ryżowy, ale taki gęsty zrobiłam, że słabo leciało. Podenerwowala się trochę ale zjadła.
 
reklama
Ja dam kleik ryżowy a potem raczej sama będę robić manne i np jabluszko utre i juz [emoji4] nigdy nie kupujcie nestle sinlac. Wczoraj skład zobaczyłam to tablica mendelejewa

atdctrd8ammce1aq.png
 
Jeszcze kaszka z hippa ta jaglano ryżowa jest ponoć super jak będę w rossmanie to chce ja kupić kupić tym kodem rabatowym co byl w paczce hipp bo ona powyzej dyszki kosztuje[emoji4]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamakulka, dałaś jeszcze jakieś inne warzywo? U nas brokuł beee:baffled:, a w ciąży zajadałam się brokułami. Aż dziwne, że jej nie smakuje. Ponowie próbę za jakiś czas, teraz dam dynię.
 
Moje dziecko się rozszalalo... przez dwa dni tak mi pogryzl brodawki że boję się co będzie jak będzie miał zęby... tak mnie bolały chyba tylko przez pierwsze dwa tyg przy nawale i jak jeszcze dobrze ssać nie umial a dzis póki co grzeczniusi... prawie godzinę spędził w bujaczku obserwując jak zmywam i prasuje a potem cycka i po 10 min zasnal... zobaczymy na jak dlugo:eek:
 
reklama
Do góry