reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

No cisza jak niewiem ja nie wiedziałam co robić tak dziwnie haha

Igi wczoraj zjadł dynie i wyglądało na to ze mu smakuje. A ile zjadla?

atdctrd8ammce1aq.png
 
reklama
Ja dynie chyba podam jutro, dziś jeszcze spróbuję z tym brokułem;). Zjadła tak z 2-3 łyżeczki. Nie chcę też jej dużo dawać, żeby się nie zniechęciła. Kupiłam w rossmanie takie małe słoiczki po 80g, ale tylko dynia i brokuł. Inne są większe. Marchewkę musiałam ja dojadać.
 
Ja na chwilę, bo muszę syna pochwalić, bo ciągle nie wierzę w to co się stało.
W sb byliśmy na pobraniu krwi [emoji46]
Ogólnie to nie mogę patrzeć nawet jaki mi pobierają, a jak zobaczyłam jaką grubą igłę lekarz wyciągną i że chce wbić ją w taką małą rączkę, to myślałam że przywalę mu w pysk mówiąc kolokwialnie.
Mąż zaczął mówić i stroić miny do małego, żeby tylko rozproszyć jego uwagę, ja tylko stałam i się blado uśmiechałam ciągle mając w głowie tą pięść na twarzy lekarza.
A młody co? Przy wbijaniu lekko się skrzywił, a później uśmiechał się i gadał. Normalnie szczękę musiałam zbierać z podłogi .
Oczywiście mąż dumny jak paw wychodził z gabinetu, że ma takiego dzielnego syna. A ja to się wyczołgałam.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurde, nie wiem co się stało, ale nie pokazuje mi żadnych suwaczków:no:. Nawet mojego:(.
Mamakulka, po pierwszej marchewce były 3, a wczoraj nie było. Na razie się nie martwię, bo u nas tak czasem jest, że po prostu nie ma kupy:zawstydzona/y:.
 
Ja mlodemu od paru dni dodaje troche kleiku ryzowego do mleka. Tego trzeba troche wsypac zeby sie zagescilo a i tak nie zawsze wszystko mi sie rozpuszcza. Musze mu kupic butelke z wiekszym przeplywem bo raz jak mu lepiej zagescilam to sie meczyl przy piciu. Ale ogolnie dobrze przyjal nowe jedzonko wiec gitara. Za niedlugo wkrocze z warzywami chociaz juz mnie korci :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
74dii09ku6mxcfne.png
 
Moja robi teraz kupki co 2dni gęste i jasne odkąd ją dokarmiam. Na samym cycu robila co 3-5 dni.
My dziś spacerujemy od ciotki po babcie.
Ładna, pogoda trzeba korzystać ze słoneczka :)

ug37p07woyl9sagz.png
 
reklama
Diana ja w dalszym ciagu dosypuje tylko odrobinke. Ale i tak jest bardziej geste. Bede sypac wiecej jak kupie inny smoczek. Mialam identycznie jak Ty. Biedak pol godziny ciagnal butle bo slabo lecialo. A kiedy chcesz dac jakas owocowa kaszke?

zrz63e5ehh2r0bb8.png
 
Do góry