reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

W ustawienia i sygnatura ale mój się zatrzymał .

dqpr3e5eajl6ksyw.png
 
reklama
Koło napisu forum baby boom klikasz i wchodzisz w ustawiwnia i signature i tam wklejasz link. Przynajmiej tak jest w aplikacji na telefonie

3i49krhmp7yswi62.png
 
Niestety na aplikacji suwaczki nie będą działały. Tylko na komputerze. Można wkleić na aplikacji, ale nie będzie on sie uaktualniał codziennie. Trzeba by codziennie wstawić nowy, bo działa to tylko jako zdjęcie.
 
to sie co pare dni aktualizuje rozkminilam to w ciazy bo zrobilam, pod paroma postami mialam ale jakby sie zatrzymalo to sie wkurzylam i skasowalam a jak sie cofnelam do tamtych postow to szly do przodu
 
reklama
Hej dziewczyny. Taka tu cisza że aż przykro. Ale już po weekendzie, to może zacznie się coś dziać. Zaczęłam młodej dawać warzywka, marchew, a wczoraj brokuł, który chyba nie będzie jej ulubionym warzywem. Normalnie ubaw po pachy. Nawet nie sądziłam, że mała może takie miny robić;).
Zastanawiam się czy wyjść na spacer dzisiaj (jest -7 i świeci słońce). Ale na razie kawka i ciepełko w domu.
Zyczę miłego tygodnia:)
 
Do góry