reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ja po kazdym karmieniu zalewam wrzatkiem choc czasem jak juz mi sie bardzo nie chce albo zapomne to tylko myje i jest ok, malemu nic sie nie dzieje.
Moje dziecie bardzo placze przy odciaganiu aspiratorem.
A dzisiaj pierwszy raz zaczal sie smiac w glos :) no rewelacja ! Jutro konczy 14 tyg :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja z innej beczki czy macie mufki do wózka i jak sie sprawują??

Napisane na LG-H635 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja jestem zachwycona mufką mam tę co wam kiedyś posyłałam linka z Ali ;)

Kurde zmieniłam dziś butelkę i smoczek (używamy MAM) na +4m
i chyba za wcześnie bo za szybko mu leciało wypił mleko w tzw sekundę ale nie wiem czy to dobrze żeby go brzuszek nie bolał :( na nocne karmienie wrócimy do starych sprzętów na razie,
w ogóle ta butelka +4 już nie ma tego dna antykolkowego ...

Dziewczyny już miałam dawno pytać, macie jeszcze tę linię na brzuchu ????
niby zaraz mija 4m po porodzie a ja tę linię mam nadal ...
 
Ania ja zmieniam tylko smoczek właśnie dlatego, ze nie ma kolkowego dna. Nie dam mu do 6 nie anty kolkowej bo sie boje. Na oryginalnej ich stronie pojawiła się butelka anty +4 ale nigdzie nie można jej dostać.
Middayjoy zależy .. Kuba jest dzieckiem które wymaga uwagi. Najpierw nie lubił za bardzo, teraz się cieszy bo rusza się i samo go buja, długo nie wysiedzi ale widać, ze lubi ten fotelik.
Aaaa u nas 3 miesiące równe i mam linie jeszcze.
 
Tez mam linie. Igi w przyszły czwartek kończy 4 msc.

dqpr3e5eajl6ksyw.png
 
Fajne Mamakulka ☺. Chciałam tez zrobić suwaczki, ale na tel nic nie mogę wkleić w to forum. Musze usiąść kiedyś do kompa. Może wszystkie zrobimy?
 
reklama
Do góry