reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Aspirator katarek i nosko są tylko do odkurzacza? Szukam takiego którego nie musze podłączać do niego. Wasze dzieci są spokojne jak im odsysacie katarek?
 
reklama
Ja mam 'ręczny' NoseFrida i uważam że jest ok.
Mikołaj podczas odciagania zwykle leży i jest zdziwiony :-D, a wczoraj się śmiał .
Mój mąż zanim zaczął, to zawsze mówił do niego wesołym głosem i może mały myśli że to zabawa :laugh2:
 
Ja mam mufki bo były w komplecie , korzystam ale czy są niezbędne to nie powiedziałabym. Rękawiczki i tak muszę mieć bo mi akurat jest zimno mimo mufek. Haha ja tez nie pomogę [emoji23]
 
Nie, ma plastikową , ale jest tak zrobiona, że nie przeszkadza maluchowi.
 

Załączniki

  • 14806236275081593777794.jpg
    14806236275081593777794.jpg
    904,3 KB · Wyświetleń: 47
Polcia, zależy ile jej dam. Ale daję jej 120-150. Ona jest wiecznie głodna:D.
Macie jakiś złoty środek, aby dziecko się zainteresowało czymś dłużej niż 5min?
Nie mam :) myslałam ze tylko moja nie może się skupić dłużej niz 3 minuty na jednej zabawce :) chociaż właśnie przyszedł zamówiony lezaczek babybjorn, pokładam w nim duże nadzieje ;-)
 
Middayjoy mam tez ten lezaczek. Dostałam od moich rodziców w prezencie bo moja mama uparła się, ze jest świetny, ze ergonomiczny, ze pobudza ruchy dziecka. Ja sama nie wiem czy bym się zdecydowała bo tani nie jest.
 
reklama
Middayjoy mam tez ten lezaczek. Dostałam od moich rodziców w prezencie bo moja mama uparła się, ze jest świetny, ze ergonomiczny, ze pobudza ruchy dziecka. Ja sama nie wiem czy bym się zdecydowała bo tani nie jest.
No tani nie jest :( ale dorwalam jakąś promocje w empiku i widziałam ze na allegro sprzedać tez można nieźle używany i się skusiłam. A jak Wam się sprawuje ten leżaczek?
 
Do góry