reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Jeśli chodzi o dokarmianie, to dokarmiać mamy karmiące mm czy również kp?
Mojemu ostatnio waga poleciała . I próbowałam juz wszystkiego,dawanie drugiego cycka, krótkich przerw i ponowne karmienie , dokarmianie butelką. I nic nie działa . W ciągu dnia je 10 min z 1 cyca i koniec. Nie zje więcej. A wieczorem je z dwóch i jeszcze 90 mm. No i teraz w nocy je o 1, 3, 5 i 7.
Mam wrażenia ze zamienił sobie dzień z nocą i zamiast jeść więcej w dzień, to nadrabia nocą :-( :(
Nocą jest bardziej kaloryczny pokarm. To może dobrze ze wtedy je regularnie. ..
 
reklama
Effa84 ja kp i dokarmiam mm, ale tylko raz, rzadko 2 razy dziennie. Też je tylko 10-15 min z jednego cyca. Po ok 1,5-2 godz upomina się o następne karmienie. Często muszę ją karmić w dzień.
Ja tez kupiłam kleik ryżowy i kilka słoiczków, ale poczekam do następnego tyg. Natalka skonczy już 4 miesiące i będziemy próbować nowych smaków.
 
Ja również polecam zabawko Lamaze, mamy motyla i pająka, Mam też taką fajną gąsienice ale nie wiem jaka to firma bo nie ma metki, mały jak ją dostanie od razu pakuje do buzi.
Z kaszkami najpierw spróbowałabym w dzień aby zobaczyć jak dziecko zareaguje, dopiero potem na noc. I zasada jest taka że butlą podajemy tylko mleko, pozostałe pokarmy łyżeczką. Z firm polecam Holle, Nominal, SunBaby, ważne żeby były bez cukru.
Asiunia, pewnie zasady są takie żeby podawać łyżeczką, ale ja sie tego nie podejmuje. Starszemu dawałam z butli kaszkę. Właśnie sobie przypomniałam ze avent ma taki smok I, II, III i w zależności od ułożenia butli leci więcej lub mniej. Mi sie to sprawdziło.
 
Kardula jak dajesz mm to ile ci wypija?
Mam pytanie do dziewczyn co dają butle. Wyparzacie za kazdym razem czy co jakis czas? Bo sie zastanawiam te ciągłe wyparzanie męczące:p

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry