reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ok. To z tego co rozumiem to miarka kleiku do mleka tak jak robiłaś do tej pory. 150 ml 5 miarek mm i miarka kleiku. Zobaczysz jak się będzie zachowywała. No i najlepiej wieczorem albo/i na drugi posiłek.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom

Kulcia, dzięki . Kawał dobrej roboty na który dziś kompletnie brakło mi czasu :) a jaki kleik ? Ryżowy? Smakowy ? Bo one chyba słodzone są. No i pytanie jakim smokiem to podać bo chyba przez te małe dziurki to nie przejdzie?
 
reklama
Ryżowy albo kukurydziana są bez cukru. A smok musi być inny, fakt. Ja mam avent butelki to są specjalne.

Co do spacerówki to ja będę szukała gdzieś w maju , mój mąż też ma 2 metry wiec się przydadzą i formacje :D

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kleiki takie najzwyklejsze najlepiej podawac na poczatek. Ja jeszcze z tydzien poczekam i tez zaczne mu zageszczac bo po porcji 150 placze a jak zje wiecej to ulewa :/ zobaczymy jak to sie sprawdzi. Ale czas leci, juz o wprowadzaniu pokarmow piszemy- szok! :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a pytanie z innej beczki.kiedy Wasze malenstwa przy podnoszeniu główki na brzuszku przestały równocześnie podnosić nóżki ( robić taka foczke)?
 
Dziewczyny u nas ostatnimi dniami hitem jest motylek z Lamaze ;)
Link do: Lamaze, zawieszka, Motylek Freddie
miętoli te skrzydła a szeleści na całą chatę :):)
tylko ja go kupiłam za 26pln na Aliexpress :p

Co do kleików, kaszek ...
no ja już codziennie podaję ale tylko do wieczornej butelki (180ml) albo miarkę/dwie kleiku ryżowego naprzemiennie z kukurydzianym co by miał chłopak już różne smaki hihi
z kaszkami się wstrzymam jeszcze trochę ...
Przechodzimy na zwykły Bebilon, kurcze on jest o niebo lepszy od tego HA i w smaku i w konsystencji,
zwykły tak fajnie się pieni po potrząsaniu, ten HA jak woda zero pianki ;) i w smaku dziwny ...
Adaś po zjedzeniu porcji 180ml niestety nie przesypia nocy hihi budzi się między 3 a 4 głodny :p
Potem śpimy do ok.8, potem mleczko i dalej dosypiamy już w łóżku mamusi do 10-11 :)
 
Ja również polecam zabawko Lamaze, mamy motyla i pająka, Mam też taką fajną gąsienice ale nie wiem jaka to firma bo nie ma metki, mały jak ją dostanie od razu pakuje do buzi.
Z kaszkami najpierw spróbowałabym w dzień aby zobaczyć jak dziecko zareaguje, dopiero potem na noc. I zasada jest taka że butlą podajemy tylko mleko, pozostałe pokarmy łyżeczką. Z firm polecam Holle, Nominal, SunBaby, ważne żeby były bez cukru.
 
Ja wlasnie pierwszy raz dalam w dzien zeby malego obserwowac jak zareaguje. Na pierwszy rzut ryzowy zwykly. Chociaz juz pokupowalam owocowe kaszki. Warzywka tez juz mam[emoji3]

Napisane na LG-H811 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jeśli chodzi o dokarmianie, to dokarmiać mamy karmiące mm czy również kp?
Mojemu ostatnio waga poleciała . I próbowałam juz wszystkiego,dawanie drugiego cycka, krótkich przerw i ponowne karmienie , dokarmianie butelką. I nic nie działa . W ciągu dnia je 10 min z 1 cyca i koniec. Nie zje więcej. A wieczorem je z dwóch i jeszcze 90 mm. No i teraz w nocy je o 1, 3, 5 i 7.
Mam wrażenia ze zamienił sobie dzień z nocą i zamiast jeść więcej w dzień, to nadrabia nocą :-( :(
 
Do góry