reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ja wlasnie od wczoraj probowalam z kaszka. Moj tez zjada teraz 150 i mu malo bo placze jak sie mleko konczy. Je co 3 godziny. Nie chce mu zwiekszac do 180 bo ostatnio zaczal ulewac. A po takiej ilosci to juz wogole pol zwroci.
Ja sie balam dac cala miarke tej kaszki na poczatek. Wsypalam tak troche na lyzeczce.
Dziecko sie najadlo, nie ulalo ani kropelki i nastepna butla byla po 4 godzinach. Nawet ta odrobina kaszki zagescila mleko bo sprawdzalam.

Napisane na LG-H811 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
ale naprodukowalyscie :D

anpio dzisiaj w nocy karmilam co 3h ale wstawalam czesciej i tanczylam i spiewalam juz nie wiem czy to gorsze czy karmienie co godzine [emoji23] licze, ze sie przestawi i z czasem przestanie miedzy posilkami sie budzic a moze nawet posilki rzadziej :D

co do smoka ja dalam rossmannowego babydream i tylko jego mala akceptuje reszte wypluwa

a co do kostki bylismy w toysrus i byla taka 3+ z podoczepianym mnostwem rzeczy bede miala chwile to poszukam moze znajde jaka to firma byla
 
Ostatnia edycja:
Raz dziennie wystarcza, do tego ćwiczę biodra jak przewijam no i noszę tylko bokiem do siebie zwinietego w kulkę .
Ćwiczę to co nam pokazała rehabilitantka :
Siadam z nim na podłodze, zginął nogi w kolanach i kładę go przodem do siebie na kolanach.
- stopniowo naciskam mu na ramiona - rozluźniam barki
- łapie go za łokcie, obraca jego dłonie do siebie i klaszcze jego rączkami, uderzam o jego kolanka,,albo robie okrężnicy ruchy tak jakby sobie masowa brzuch - rozluźnia barki i ręce. Chodzi o to żeby "puścił" rączki, rozluźnił, tak żeby mu luźno latały
- łapie go 1 ręką pod kolanem i za dłoń , druga ręką, druga str i obraca go raz na 1 raz na 2 str.
Tylko moim zdaniem lepiej żeby pokazał Ci ćwiczenia rehabilitant. Tak jest bezpieczniej. Ja nie chcialam czekac wiec wzięłam prywatna wizytę w domu .
Pewnie, że nie wolno ćwiczyć na własną rękę. Ja pytam z ciekawości, bo my ćwiczymy metodą vojty i też są w miarę szybkie efekty. Na rozluźnienie jeszcze babka nam basen polecała :)
 
Tak? To nie wiedziałam, ale super się składa bo właśnie zarejestrowałam młodego na basen :) i czekam na info zwrotne.
 
Misia lubi smoczki Lovi
Co do spania to na cycu śpi między 22 o 6 rano w sumie to ostatnie karmienie jest zawsze po kąpieli a to między 20 a 21 bardzo rzadko jak nie zaśnie to dostaje cyca jeszcze raz bo na noc nie lulam jej specjalne raczej sama zasypia chyba że jest bardzo marudna

Ja to mam ostatnio inną jazdę szukam spacerówki idealnej takie do zabierania na wyjazdy wakacyjne małej kompaktowej ale wygodnej dla dziecka
 
Z tą kaszka to różnie bywa, jak wprowadzałam starszemu to miałam nadzieję że się trochę zapcha i pospi dłużej, niestety tak się nie stało i budził się co 2-4 godz. Może teraz przy matim będzie inaczej

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W nocy dalej sie tak samo budzi jak wczesniej. W dzien godzine dluzej wytrzymuje. Ale ja tak odrobinke tylko dalam bo sie boje wiecej

Napisane na LG-H811 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
mam pierwszy typ baby jogger city mini zip
maclaren xlr odpadł ponieważ ma płytkie siedzisko na plus wysokość rączek ważne bo mój mąż ma 2 metry wzrostu
jest jeszcze kilka wózków na prawdę kompaktowych ponieważ składają się do wielkości bagażu podręcznego ale te to koniecznie muszę obejrzeć jakie są wielkościowi np: kees K2go, babyzen yoyo, baby jogger city tour
Wolałabym mieć jedną spacerówkę ale dopuszczam rozwiązanie że będą dwie jedna mała druga duża do łażenia po lesie itp. Rzygam już moim wózkiem jest ok tylko że ja aby pójść na spacer muszę jechać do miasta u mnie na wsi nie ma chodników a wariatów za kółkiem nie brakuje więc każde wyjście to skomplikowany proces ładowania wózka potem małej masakra ciągle składam i rozkładam
 
Do góry