reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

My raczej codziennie spacerujeny od pół h do poltorej ale najczęściej poniżej godziny. Pewnie trochę krótko? My kupujemy leżaczek ale ma przyjść juz w tym tygodniu wiec pewnie na święta tez trzeba będzie coś dokupić małego. Tez poproszę info o kuli sensoryczna bo to super pomysl!
 
reklama
Agnes pewnie negocjacje z 4 latkiem to gorsze niż uspokajanie wszeszczacego niemowlaka a właśnie, mamy z 2 i więcej dziećmi - jaka jest najlepsza różnica wieku między dziećmi z punktu widzenia rodzica?
 
Ja mam tescowa, jak będę w domu to pokaże. Nie wychodzę codziennie bo czasem wieje i jest zimno albo pada to nie widzę sensu. Zazwyczaj jesteśmy godzinę przy takiej chłodniejsze aurze.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
kurdula wypija mi do.konca bo mam potem bardzo miękkie piersi. domaga się po około 2,5 -3h rośnie więc chyba wszystko wporządku
ja kupilam.malemu dwustronna kostkę bardzo mi się podoba zdjęcie wrzuciłem w wątku prezentowym


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dla mnie 4 jest ok. Starszy juz dużo rozumie. Miał też ten czas ze mna tylko dla siebie. Ale są różne opinie. Niektórzy Chcą Jak najszybciej Drugie Żeby nie "wyjsc" z pieluch. Tego sobie zbytnio nie wyobrazam ze np. Jestem w ciaxy i mam roczne dziecko ktore zaczyna chodzic. Trzeba schylac sie z tym brzuchem i czesto nosic juz ciezkie dziecko. Inni znów mają długie przerwy. To ma swoje plusy (np. Starsze pomoze przy mlodszym) i minusy. Ja miałam ograniczenie czasowe w związku z moim wiekiem. A kiedyś czytałam ze najlepiej żeby było min 3 lata różnicy. Niestety nie pamiętam już argumentów
 
kurdula wypija mi do.konca bo mam potem bardzo miękkie piersi. domaga się po około 2,5 -3h rośnie więc chyba wszystko wporządku
ja kupilam.malemu dwustronna kostkę bardzo mi się podoba zdjęcie wrzuciłem w wątku prezentowym


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też najczęściej z obu karmie. I tak mi się wydaje ze mógłby więcej wypić ale chyba jest leniuch i mu się nie chce pobudzać
 
ja zwykle daje z jednej, bo zaczyna cudować, ale wczoraj chciała z dwóch (jadła 40 min) no i przespała całą noc:).
A spacery ciągle kończą się awanturą albo muszę ją nieść do domu i trwają do godziny. Także nie chodzimy daleko i jak wieje, to sobie odpuszczam, bo nie chcę żeby wiało jej w twarz.
 
Ja nie wychodzę codziennie przy takiej pogodzie, jesli już to na chwile po starszego do przedszkola. Mała mi praktycznie odrazu w wózku zasypia i to mnie wkurza trochę, bo ona sobie śpi, a ja w tym czasie nic w domu nie zrobię, jak wracamy to ona gotowa do zajęć i znowu jazda z nią przez min 3 h.
Nawet próbowałam ja brać na spacer zaraz po tym jak sie obudzi, ale to bez znaczenia , 10 min i znowu śpiocha.
Agnes u nas jest równo lata i myśle ze taka różnica jest ok. Nie wyobrażam sobie rocznego i malucha, z dwulatkiem tez jeszcze jest ciężko. Minus jest taki, ze faktycznie człowiek po 4 latach już sie odzwyczaja i właśnie nabiera oddechu od dzieciaka wiec decyzja o drugim to wyzwanie wtedy.
Ale u nas to już był ostatni dzwonek, bo ja stara już jestem :) Zawodowo tez już parcia jakiegoś nie mam na zmiany, jest mi dobrze z tym co mam , wiec zdecydowaliśmy ze będziemy robić, a zrobiła sie mała odrazu wiec nie było jak sie z decyzji wycofać :) Nawet mój maż sie śmiał ze on chciał trochę porobić to drugie dziecko, a nie odrazu zrobić ;)
 
reklama
Do góry