reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Moja tez najczęściej w jedna strone się patrzy leżąć na pleckach. Juz jej przewijak kładziemy w różne strony bo np. patrzy sie na drzwi, ale zawsze sobie coś po tej swojej lewej stronie upatruje np lampę i znowu to samo. Ale często też leży twarzą do góry np jak się do niej przemawia. Czy te patrzenie w jedna stronę to już asymetria? Myślałam żeby iść do fizjotetapeuty ale oni zawsze coś tam sobie wynajdą. W czwartek się jeszcze dopytywalam pediatry
 
reklama
Mój też tak patrzyl w jedną stronę lekarz stwierdzil asymertie. Przełożyłam poduszkę na drugą stronę łóżeczka, noszę to na drugim ramieniu i jest już lepiej. Odwraca sobie swobodnie główkę w lewo i w prawo

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My akurat byliśmy u normalnego lekarza i jak badał małego to to stwierdził. Powiedział tylko ze jak będzie bez zmian to mamy się udać do fizjoterapeuta, ale widzę poprawę więc nie wiem czy warto, bo oni zawsze coś więcej widzą niż powinni, przynajmniej tak mi się wydaje

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie Igi tez często się w jedną stronę patrzy ale kręci główka. Podnosić jak się ciągnie za rękę nie podnosi ale lekarka kazała się nie martwić wiec nie art wie się. Bez paniki ;)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja nie wiem jeszcze, co kupię pod choinkę maluszkowi. Ale póki nie kuma, to też coś praktycznego. Myślałam o bujaczku takim do 18 kg, albo łóżeczku turystycznym, które i tak muszę kupić.
Justyna, Twój maluch opróżnia Ci obie piersi?
 
Do góry