reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Ja mam kostkę sensoryczna. Bardzo ja lubi , ma lusterko i inne bajery. Nie jest jakaś szalona ale spełnia wymagania 4 miesięcznego synka.

W ogóle dziś spał do 6.30 tateł mu dał mleko i pospal jeszcze do 9.30 także luksus na maksa.
Teraz śpi , przyszło nosidlo :)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paper jak znajdziesz fajna kostkę to daj znać. A ty Kulka jaka masz? Nosidla będziesz używać w domu? Czy chcesz teraz? Wiem że niektórzy pod kurtkę chowają maluszka w Nosidla.
 
Agnes ja codziennie chodze czy jest 5 stopni czy 0. W deszcz tez wychodzę tylko krócej. Zawsze wychodziłam godzina półtorej ale ostatnio nie śpi i po 30 minutach się wkurza wiec wracam
 
reklama
Mój wczoraj przespal prawie cały dzień. (Chyba tak reaguje na ten skok).Az bałam się nocy. Ale było super. Za to ja zamiast spać, to do 2:30 nie mogłam zasnąć. .. Wrrr. .. a dziś ciężko się wstawało. I jeszcze mąż zostawił starszego w domu. Wiec dziś chyba drugi dzień odpuszczę spacer bo dla starszego żadna atrakcją wyjść na plac jak dzieci innych nie ma ani nie może pojeździć na rowerze i nie chce chodzić na soacery. A nie chce mi się dziś negocjować z 4-latkiem
 
Do góry