reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Polcia, mm daje tylko raz, góra 2 dziennie. zwykle przed spacerem, a to dlatego, ze jak ide na dłużej, to na moim mleku nie wytrzyma tak długo i drze się. Poza tym moje ulewa od urodzenia:(. W domu jakoś sobie z tym radzę, ale na spacerze... trudno by było. Czasem jest tak, że ciągnie cyca i piszczy. To ratuję się butlą. Ale tak mam od samego początku. W szpitalu była dokarmiana, po powrocie do domu też, bo mogła wisieć na mnie 24/24.
A z kupkami różnie. Np. w sobotę były 3, a wczoraj żadnej. Był czas, że robiła codziennie o tej samej godzinie;).
Ania38, ja też już mam marchewkę i od niej zacznę, a potem brokuł, ziemniaki, no i oczywiście jabłko i mam też suszoną śliwkę. Po śliwce to chyba będzie się działo, ojojoj...
 
reklama
Właśnie się dowiedziałam ze nigdzie nie ma szczepionki 5w1 pentaxim, hmm i co teraz. Jeszcze mam szczepionke na pneumokoki ale to już wykupiłam wcześniej. Czy mogą małego zaszczepić jakąś inną szczepionka

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kardula no ja też staram się jak najmniej ale ona teraz mi cyrki przy piersi robi wiec jak nie mam siły z nią walczyc daje butle. Ona juz mi sie wycwaniła i kombinuje żeby sobie ułatwić i z butli wymusić.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale się rozpisalyscie po 2 dniach ciszy☺. Paper ja też będę rozszerzać wg nowych zaleceń. Tez ciekawa jestem ile mój waży. Ale mój był malusi. Wiec ja chciałabym żeby przybieral jak najwięcej
 
A z tym rozszerzaniem diety to najlepiej zacząć od warzyw potem owoce żeby dziecko się za bardzo nie przyzwyczajalo do słodkiego.
Starszemu najpierw próbowałam zageszczac mleko kleikiem potem dopiero kaszka. Jakoś byłam ostrozniejsza, może temu że to pierwsze dziecko było.

Teraz zacznę koło 5 miesiąca marchewke, dynię.

Jest fajna apka na tel która trochę ułatwia wprowadzanie pokarmów z bobovity

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie się dowiedziałam ze nigdzie nie ma szczepionki 5w1 pentaxim, hmm i co teraz. Jeszcze mam szczepionke na pneumokoki ale to już wykupiłam wcześniej. Czy mogą małego zaszczepić jakąś inną szczepionka

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Musi być kontynuacja. Jeśli już szczepilas 5w1 to taka sama musisz już szczepić. A to druga dawka teraz ma być? U nas tez mówili że nigdzie nie ma. Ale poszukalismy i udało się. Tylko ze my kupiliśmy od razu 3 dawki i przechowują nam w przychodni. Jeśli u ciebie druga dawka to przychodnia dostaje 5w1 dla dzieci które były już nią szczepione. I tak samo w aptekach. Zadzwoń i powiedz ze potrzebujesz na kolejne szczepienie
 
Babina nie wiem, szczepiłam 6w1. Słyszałam,że z ta 5w1 są jakie trudności z zakupem.
Polcia, ile twoja ma? U mnie też cyrki odstawia. Najpierw się nachapie, potem rozgląda wkoło co chwilę jedząc, no i strzela uśmiechy do mnie. Ale wtedy ją odstawiam, bo uznaję, że już się najadła. Ale za dwie godz powtórka.

U nas zawieja śnieżna. Czy w czasie deszczu (mżawki, bo w deszcz to chyba nie) lub śniegu wybieracie się na spacery?
 
reklama
Do góry