reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Mój się ululal w Mojżeszu.

Ja się relaksuje. Na spacer chyba nie pójdę bo łeb urywa. Poważnie, jak wyszłam z psem to oddechu złapać nie mogłam taki czad. Wiec raczej słabo bo mi wózek wyrwie [emoji23]



Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja smyram go po nosku, z czółka do noska. Na mojego to działa i zasypia. Oczywiście dalej wsadzam w kokon lub Usypiam na piłce i smyram. Szumis również robi tu robotę.
 
Myślałam, że mi głowę urwie na spacerze. Ale wieje.
Moja córcia usypia przy piersi, wtedy zamieniam jej ją na smoczek i taką półśpiąca odkładam do łóżeczka. Czasem się rozbudzi, pokręci się trochę i uśnie. Czesem też wypluje smoczka, to podam i śpi dalej;).
 
Moj tez czesto zasypia przy piersi ale Mojego niestety albo stety nie da sie smoczkiem oszukac, wiec jak mocno zasnie to wtedy go do lozeczka odkladam.
 
Mój starszy został dziś w domu wiec atrakcji mam nadmiar☺. Byliśmy godzinę na dworze ale rzeczywiście wiatr powoduje że mimo fajnej temperatury jest chłodno.
Mi tez nieraz Filip nie chce zasnąć bez bujania. a najczęściej jak go tylko odkładam to oczy jak 5 zł. Śpię z nim wiec fajnie jak zaśnie przy piersi, to trochę poleze przy nim i wypelzam z łóżka żeby go nie obudzić. Ale najczęściej jego czytnik ruchu zadziała i za chwilę się znów budzi . Nie ma jak to mama tuż obok ☺
 
Oo, to widzę ze nie jestem sama z usypianiem ; ) Mamakulka chyba już kolejny raz Ci zazdroszczę. Zdradz co Ty robiłaś ze Ci się takie cudowne dziecko trafiło, może wykorzystam przy kolejnym dziecku ;) z tym odkładniem i uspokajaniem trzeba będzie spróbować ale chyba trochę z tym zaczekam aż mała będzie bardziej kumata
 
reklama
Właśnie mu wrzucilam moja pizamke to usnal w 3 sekundy. Co robiłam? Cała ciążę mu mówiłam , że być grzeczny bo ja nie jestem gotowa na krzyki . I każdy mi mówił zobaaaaczysz da popalić. A ja mówiłam , że mój syn taki nie będzie hehe Może kiedyś da ale ja się bałam pierwszych tygodni bo ja jestem sama wiec mi ciężko by było. Ja nawet nie mam komu dziecka zostawić na godzinę bo mama 300 km ode mnie. Także chyba wie młody człowiek jak sytuacja wiec jest dobry. On na macie mi potrafi komara uciąć haha

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry