reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Kardula tylko zazdrosic z tym snem. U nas jak co noc maly budzi sie o 23.30, 2.00,4.00-5.00 i budzi sie okolo 7.00. I wtedy jaki zadowolony,gada i gada ;) a teraz zrobil sobie pierwsza drzemke i pewnie pospi z 20-30minut

Napisane na SM-G850F w aplikacji Forum BabyBoom
 
katika u mnie mniej wiecej podobnie i tez wlasnie pierwsza drzemka leci :D

tez mi sie nic nie chce, mialam do kumpla na kawke wpasc mieszka 3min ode mnie ale jak narazie wbijalam sie w podomowe ciuchy i chyba mu nasciemniam, ze mala mnie wymeczyla i nie mam sily [emoji23]
 
mamalulka do mamuni chcial po prostu, nina tez o 7 dzisiaj w lozeczku marudzila marudzila polozylam ja kolo mojego na lozku to spokojnie lezala raczki sobie ogladala
 
U nas słońce świeci, my już po ćwiczeniach i idziemy zaraz na spacerek :) mam nadzieję, że dzisiaj będzie lepszy dzień od wczorajszego.
 
Dzień Dobry :) może podrzucicie jakiś pomysł. Moja mała zasypia tylko na rękach bujana, jak się ją kładzie nieuspiona do łóżka czy wózka to zaczyna wariowac i płakać. Jako że już prawie 5.5 kg osiągnęła to mój kręgosłup powoli zaczyna protestowac ;) Macie jakieś pomysły jak nauczyć zasypiać w lozeczku?
 
wg madrej ksiazki o jezyku niemowlat kladziesz, dziecko zaczyna plakac bierzesz na rece uspokajasz jak tylko przestaje plakac kladziesz znowu, dziecko znowu placze i tak pierdyliard razy az zalapie, ze nie ma co plakac, za kolejnym razem bedzie troche mniej niz pierdyliard powtorzen, potem 30, potem 5 az polozysz i plakac nie bedzie, ja sie jeszcze nie zebralam a im wieksze dziecko tym ten pierdyliard wiekszy
 
ja sie nie mogę ogarnąć od weekend. wyjechaliśmy I od poniedziałku nie mogę się zebrać z wszystkimi obowiązkami.
nawetnie próbuję was nadrobić :wink:

katika - witaj!

middajoy - ja stosowałam kiedyś tą metodę co paper pisze.
ale tak dopiero zaczynałam jak mały miał 5-6 miesięcy I dość szybo się nauczył. nie było tak źle.
bo wczesniej to spał z nami w łóżku.
teraz też mały spi z nami, od początku go odkładam albo do łóżka albo do wózka, pielucha na głowę I zasypia. czasem tylko po głowie głaszczę.

no nic, biore się za sprzątanie.
 
reklama
A ja na balkonie z malym.. jak wyjde z nim na spacer to nie minie 5 minut a on juz placz i na rece chce. Myslalam ze troche pospi w domu ale jego pierwsza drzemka trwala 10 minut,wiec zapakowalam go do wozka i na balkon. A w domu tez nic praktycznie nie zrobie,bo maly nie umie sie sam soba zajac. Mata,bujak,wozek to zabawa na 10-15 minut.

Napisane na SM-G850F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry