reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Właśnie mój Kulka zasnął na spacerze i chciałam do 16 przeciągnąć właśnie ale dupa. Je teraz.. a zawsze się staram dawać jeść 19/20 może woda znów przeciągnę [emoji23] chociaż dziś czytałam, żeby absolutnie dzieciom nie dawać nic do picia bo można żołądek zepsuć. Tyle ze wczoraj właśnie wypadło o 18 jedzenie a ja chciałam przeciągnąć dałam wody wypił 40 ml i nie płakał wiec chciało mu się ewidentnie pic.
 
reklama
Anpio nie mów że nie nadajesz się. Upilnować jedno dziecko jest ciężko, a dwójkę to już zupełnie. Jak mały ?nie ma wstrząśnienia?
Moja córką z przedszkola kiedyś wróciła z siniakiem takim pod okiem że masakra plus miała przeciećie lekkie.Ale sama wiem jak biega. Nie da się jej czasem upilnować. Można ją czasami prosić. Nie biegaj, nie chodź.
 
No to moja będzie miała żołądek rozwalony bo piję często wodę... nam polozna mówiła że można i ze warto uczyć pić wode żeby ood początku polubilo. nasza dziś połknęła Wit D i kapsulke. milam zawał. masakra.
 
Ja tez myśle ze nie do końca prawda dlatego mu daje bo widzę, ze jest spragniony. Właśnie ja piłam wodę i nie mam nic z żołądkiem jakoś. To samo ja uwazam, ze dziecko się przyzwyczai i nie będzie potem problemu. I co z maleństwem ? Wszystko OK ?
 
Anpio i co z synkiem? Mam nadzieję ze na strachu sie skończyło.Spacer z dwójką małych dzieci to i u mnie wyzwanie.Trzecie piętro bez windy,a starsza często nie chce iść pod górę.Wtedy wnoszę pół piętra gondole ze spiacym mlodym, pol pietra ją. Moja waży 13 kg ale do przedszkola jeszcze nie chodzi. Maldob i jak z Twoją ?Ja pamiętam moje przerażenie jak starsza taka mała włosa mojego połknęła.Nic jej na szczescie nie było.

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi też kazano dopajac dziecko wodą z glukoza. I jest dokarmiana mm i jakoś nic się jej nie dzieje. Nie ma kolek. Ulewa tylko mleko z piersi. Ale podobno ten typ tak ma - niewykształcony przewód pokarmowy. Dziewczyny, czy któraś używa pieluch Dada z biedronki? Jakie są Wasze opinie?
Ja też zawsze boję się o te kapsułki. Próbowałam łyżeczką, ale latwiej jest prosto do dzioba.
 
ja uzywam dady i jestem zadowolona a co do dopajania glukoza, herbatkami itp najnowsze badania wykazaly, ze jelita dziecka przed 6mc nie sa gotowe na takie atrakcje, to ze nic sie teraz nie dzieje nie znaczy, ze potem nie bedzie miec np problemow z wyproznianiem czy czegos innego ja nie wiedzac caly miesiac dopajalam herbatka koperkowa a potem doczytalam, ze to ma wplyw na gospodarke hormonalna u dziecka, wszedzie niebezpieczenstwa [emoji23]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Paper ja tam nie wierze w te wszystkie nowe badania i robie tak jak robiła moja mama i siostra , Igiemu zacznę rozszerzać dietę za miesiąc :)

Ja też dady używam i je lubię. Nie zawiodłynie jeszcze. Także polecam :)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry