reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Caly czas powtarzam ze ja w tym gronie jestem rekordzistką jesli chodzi o różnice wiekową miedzy dziećmi ,3 sierpnia moja pierworodna skończyła 18-ście lat - a 16-go urodził sie Adaś [emoji38][emoji14][emoji41] jeszcze pomiędzy jest 12-letni Dawidek[emoji4]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny ja z ta histeria przy piersi wieczorem tez tak mam. Tylko mojemu trudno zasnąć i pomaga tylko noszenie na rekach. Próbuje go odkładać ale zaraz oczy jak 5 zł I płacz.
Byłam U alergolog. Juz naprawdę prawie nic nie jem. I nie mam tu na myśli objętości. Niestety. Nic Nie schudnę. Teraz jeszcze nie jem glutenu. Wiec zostały ziemniaki pietruszka marchewka szpinak ryż mieso Wafle ryzowe i jabłka gotowane lub pieczone. Musze wytrzymać 4 tygodnie. Jak będzie poprawa to dłużej. Jestem 3 dzień na tej eliminacji i juz nie mogę. Ciągle myślę o jedzeniu. Tym bardziej ze 2 dni mieliśmy gości no i jedzenia dużo na stole. Do tego te ciasta..... Jak skończę karmić to zrobię rzucę się na jedzenie
 
ja swoja tez nosze i uspakajam zazwyczaj po beknieciu od razu kladzie mi glowe na ramieniu albo chwila na wrzask i cycek i wrzask i cycek i w koncu przy cycku jak ze smoczkiem zasypia ale to ciezkie chwile widze, ze sie meczy lzy leca..

boze co za straszna dieta!!! miejmy nadzieje, ze cos pomoze
 
Cześć,
U nas niestety czarna seria. Julka dalej je połowę tego co wcześniej, ale nie wymiotuje i biegunki nie ma wiec lekarz powiedział zeby narazie obserwować.
Za to starszy sie znów zakatarzył, wiec go zostawiłam w domu zeby nie szedł do przedszkola. Wybraliśmy sie na spacer i jak wychodziliśmy to mi spadł ze schodów. Głowa rozcięta na czole, krew sie leje, ja z małą na rękach. Mieszkamy na 4 pietrze bez windy, wiec najpierw jego wniosłam do 2 piętra ( 20 kg waży) a małą do wózka na dole wrzuciłam ,potem go posadziłam na schodach wróciłam po nią, wniosłam, wróciłam po synka i wniosłam. On sie darł strasznie, ona tez sie wystraszyła i okropnie płakała. I potem oboje zasnęli. Właśnie mąż pojechał z nim do chirurga. Okropnie sie boje zeby jeszcze jakiegoś wstrząsu mózgu nie było. Chyba sie nie nadaje na matkę, ze dwójki dzieci nie potrafię ogarnąć :(

A jeszcze jak synek siedział na tym drugim pietrze na schodach , płakał okropnie i krew mu kapała z czoła to sąsiad schodził i widział co sie dzieje, a ja z małą dopiero na dole byłam i tylko mi dzień dobry powiedział i tyle. Tak to można liczyć na pomoc...
 
anpio nie opowiadaj glupot przeciez to wypadek byl ;* oby malemu nic nie bylo..

a ludzie to tacy wlasnie sa, raz w zaawansowanej ciazy w sklepie w kolejce slabo mi sie zrobilo, wyszlam przed sklep na chwile, wrocilam zaplacilam i tak mi sie ciemno przed oczyma zrobilo, ze prawie upadlam, wylecial mi portfel na ziemie wszystko z niego sie rozsypalo i kleczalam z tym brzuchem zbieralam z podlogi, nikt nie przepuscil w kolejce, nie zapytal czy wszystko ok, nie pomogl
 
Ludzka obojętność...
Anpio, mam nadzieje że będzie ok. A na pewno jesteś super matką!
AgnesAgnes ale drakońska dieta. U mnie jak byłam w ciąży pojawił się cukier w moczu. Lekarz kazał zrezygnować z cukru i ograniczyć węglowodany. To było dla mnie ciężkie, zwłaszcza ze nie odmawiałam sobie niczego. Ale z Twoją dietą ja bym nie przeżyła.
U mnie sukces. Godzinny spacer cały przespany. I jeszcze dosypia w domu...:confused:
 
Mój usnal drugi raz. Powinien jeść za chwile ale chcę go przetrzymać do 16 żeby na 19 miał kolacje bo tak to mi na 18 wypadnie i się obudzi jeszce...

Anpio wypadek. Miałam taką samą sytuacje ale z dzieckiem kumpeli mojej siostry wyobrażacie sobie? ? Chwila nie uwagi i mała mi spadła a ja dziecko na rękach. Nic jej nie było na szczęście.

Kurde podziwiam samozaparcie. Ja bym dawno mm dala.


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
My dziś bez spaceru. Mgła od rana i tak chyba przez to nieprzyjemnie.
Anpio nawet jak ma się jedno dziecko i mega pilnuje to i tak różne rzeczy się zdarzają a co dopiero z dwójka. Trzymam kciuki żeby było ok. Dzieci są twarde. Mój kiedyś spadł z łóżka jak miał ponad rok. Też bałam się ze coś mu się stało. Jak miał skok rozwojowy to przez sen na czworakach szedł w łóżku i rzucał się. I tak się rzucił ze spadł mimo że było łóżko zastawione krzesłami.
 
reklama
Mamakulka mm to ostateczność w moim wypadku. Dla dzieci z azs najlepsze jest mleko matki. Mogłabym spróbować dać mu mm przez 4-6 tygodni. Bo tyle alergeny się "wyplukuja" z organizmu ale boję się że tak długo nie uda mi się utrzymać laktacji i nie będzie już powrotu. A często po mm dzieciom z azs się pogarsza.
 
Do góry