reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
U nas od kilku dni szaro buro i ponuro... Chyba w jakąś depresję jesienną wpadnę. Nie wiem co mam z sobą zrobić. Z łóżka zwlekłyśmy się o 10.30. Natalka spała od 21 do 4.30 i jeszcze do 8. Ale mimo to nie czuję się wyspana.
Paper jak gardło? Ja mam takie żelki do ssania Fiorda dla mam karmiących. Polecam.
Miłego dnia
 
Ja mam na sobie ciążowe legginsy xD ale to dlatego , że mąż je wypral a ja po pobycie u mamy nie mam czystych. Ja się mieszcze w jedne dżinsy. Reszty nie tykam bo się boję ile brakuje do zapięcia guzika
Albo do wciagniecia na dupsko.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
peper moj tez w histerie wpadal przy wieczornym karmieniu. łapal cyca possal puszczal i wrzask i tak w kółko. zmieniałam cycka ale ta sama historia w koncu sie okazało że on jest tak zmęczony że już mu nic nie pasowało. więc teraz jak tak marudzi przy cycku kończę karmienie i odkładam do lozeczka. trochę pomialczy ale zasypia i kolejne karmienie jest już bez stresu z obu stron.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Justyna ja mialam identycznie, przy wieczornym karmieniu po paru minutach wpadala w szal. Tez nie wiedzialam co sie dzieje, balam sie ze jest glodna ale jak patrzylam to pokarm byl. Okazalo sie ze juz mega zmeczona byla, chwila przytulenia i juz spala.
 
reklama
A moja Misia przesypia noc już od ponad tygodnia zasypia 21-22 i śpi do 6-7 ale co do karmienia wieczorem mam wrażenie że nie mam czym ją nakarmić ale to może tylko wrażenie bo jednak śpi całą noc. Co do różnicy wieku miedzy dziećmi to między moimi jest 14 lat !!
 
Ostatnia edycja:
Do góry