reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Tak Justyna próbowałam [emoji25] piłam tez herbatki, bawarke, robiłam okłady, mały jadł co godzinę/półtorej i nic. Produkcje miałam dobra tylko w nocy. Przez cały dzień się zbiera żeby raz nakarmić
 
reklama
Apropo wege to jestem do dyspozycji :)

No i weganskie dla alergika tez.

Żyjemy, w domu już jesteśmy i nikt nas nie zabrał :) ani na granicy nie sprawdzał.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
sierpniowka przykro mi że się nie udało z tą laktacja wiem co czujesz. ale to czy karmisz cyckiem czy butelka nie ma wplywu na to jaka zajebista mam jesteś a to najważniejsze[emoji8]

mamakulka weź m o podrzuć jakiś pomysł na "kotlety" do obiadu bo nie umiem zielskowego kotleta zrobić

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej i ja się witam po weakendowo :-)
Mieliśmy gości od czwartku a jeszcze złożyło się nam szczepienie w czwartek szczepiłam Miśkę na pneumokoki i wieczorem była masakra nie miała gorączki tylko po prostu się darła to nawet nie był płacz. Szczepiła któraś z was na pneumo !!! jak reakcja muszę podać jeszcze dwie dawki i mam troszkę stres ????
Mam dwa temat: czy któraś z was używa chust do noszeni jeszcze w ciąży byłam za ale jakoś tak temat przeszedł czy ktoś może polecić jakąś dobrą chustę
I dwa czy mamy dziewczynek myślą o przekuciu uszu ?????
A i co do forum zamkniętego to mi troszkę przykro bo jestem tu już od dawna no trudno :-(

Co do dań do przygotowania wcześniej to ja robię warkocz z ciasta francuskiego.
Pierś z kurczaka kroje w kostkę podsmażam pieczarki kroje podsmażam robię sos czosnkowy płat ciasta francuskiego rozwijam i wzdłuż na środku smaruje sosem i układam kurczaka pieczarki kukurydzę posypuje żółtym serem i nacinam boki żeby móc to zawinąć w formie warkocza do piekarnika i czekam aż ciasto się zarumieni i gotowe
 
Ostatnia edycja:
Hej i ja się witam po weakendowo :-)
Mieliśmy gości od czwartku a jeszcze złożyło się nam szczepienie w czwartek szczepiłam Miśkę na pneumokoki i wieczorem była masakra nie miała gorączki tylko po prostu się darła to nawet nie był płacz. Szczepiła któraś z was na pneumo !!! jak reakcja muszę podać jeszcze dwie dawki i mam troszkę stres ????
Mam dwa temat: czy któraś z was używa chust do noszeni jeszcze w ciąży byłam za ale jakoś tak temat przeszedł czy ktoś może polecić jakąś dobrą chustę
I dwa czy mamy dziewczynek myślą o przekuciu uszu ?????
A i co do forum zamkniętego to mi troszkę przykro bo jestem tu już od dawna no trudno :-(
Mój starszy miał mega nasilenie azs po pneumo.
Chusty tez nie mam. Chciałam ale odpuscilam. Chyba później kupie nosiło. Jak juz będzie trzymał główkę

Agnes dzięki. przepis na muffinki bez mleka i jajek już mam i robię dość często ale dziękuję. a co do dzidziusia to dieta przy AZS nic nie pomoże z tego co wiem. moja koleżanka ma aż dwójkę dzieci. a że sama jest na diecie bezglutenowe bezpiecznej bezjajecznej po za tym alergia na kakao i cytrusy to wiem że corcia nadal ma problemy mimo diety. teraz okres grzewczy się zaczął więc jeżeli rzeczywiście to azs to może mieć zaostrzenie. okropne chorubska. ciekawa jestem Co ci alergolog powie.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja niestety z azs " znam" się dobrze. U mnie to rodzinne. Ale mój starszy syn miał chyba najgorsza formę jaka istnieje: rany saczace. To co robiliśmy i czego nie robiliśmy żeby mu pomoc. ... kolaborat jakiś by powstał. Na szczęście ma już skórę dużo lepsza. Wiem ze można wyeliminować prawie wszystko z diety i tak azs jest. Ale nigdy nie wiem jakby było gdybym wszystko jadła. Może całe ciało w otwartych ranach? Wole nie ryzykować. Po eliminacji Jajka od 2 tygodni i białka krowiego od 2 dni zaczyna trochę lepiej wyglądać skóra Filipka. Zobaczymy co dalej. Mieliśmy mieć szczepienie jutro 5w1 ale w związku z tą wysypka przeloze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziękuje Justyna [emoji173]️ ja mam chustę ale nie nauczyłam się wiązać. Zainwestowałam w nosidło i jestem bardzo zadowolona. Jak jestem sama całe dnie to mogę w końcu coś zrobić.
 
Agnes, napisz i co używacie w takim razie na taką skórę?W czym kapiecie? Moja prawdopodobnie tez ma azs.

My szczepiliśmy na pneumokoki i nie zaobserwowałam nic po szczepieniu. Ani nie była niespokojna, ani nie miała gorączki, zmiany na skrze po szczepieniu też chyba się nie zwiększyły, chociaż ciężko mi teraz powiedzieć bo stosowałam w tedy maść po ktroej moja miała super buźkę.
Mam dwa temat: czy któraś z was używa chust do noszeni jeszcze w ciąży byłam za ale jakoś tak temat przeszedł czy ktoś może polecić jakąś dobrą chustę
Z chusta nie pomogę, nie nosiłam i nie będę nosić. Zamierzamy kupić później jak juz będzie mała siedziała na przyszły rok nosidełko turystyczne bo troszkę lubimy sobie jeździć na wycieczki po górkach.
I dwa czy mamy dziewczynek myślą o przekuciu uszu ?????
Nie przebijam uszów, dopiero jak sama będzie chciała. Tak jak starsza córka, sama mnie poprosił o przebicie, była świadoma, wiedziałam że będzie chciała nosić.
 
Mayumi na razie stosuje oilatum balsam i plyn do kąpieli. Krem do twarzy z Musteli. Na dwór krem z Biodermy. Tak od urodzenia. Przed porodem dzwoniłam do alergolog i pytałam co mam stosować. Czy od razu emoilenty z wyższej półki. Powiedziała ze dopóki nic nie wyjdzie to albo oilatum, Mustela i jeszcze coś wymieniala. Na razie nie zmieniłam nic w kosmetykach oprócz dodania cicaplastu z la Roche na bardzo suche miejsca za uszami. Najpierw zrezygnowałam z j a ja i białka żeby sprawdzić czy to coś z jedzenia. Jak się nie poprawi to przejdę na balsam la Roche lipikar lait. A resztę zostawię. Zel z la roche jest tez super ale oilatum wlewam do wody i to jest wygodniejsze.
Zresztą alergolog za tydzień, to pewnie jeszcze coś podpowie. My z Kuba bardzo dużo kosmetyków sprawdziliśmy i wydaliśmy dużo kasy "w bloto". Bo każdemu może coś innego pasować. Dermatolodzy uważają za najlepsze dla azs firmy a-derme, la Roche i emolium. Nam emolium w ogóle nie pasowało.
 
reklama
Do góry