reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Kochane sierpniowe - nowe - mamy:) tylko spokoj moze nas uratować;) spokojnie, malo teraz sie posze bo nie mamy czasu, taki dzien. Wszystko wroc do normy. Na zamkniętym tez cisza.
miłego dnia:)
 
reklama
Hej , ja dziś wieczorem wracam to będę już pisać regularnie :D nie mam tu czasu bo też w telefonie nie mam internetu a w domu mam :) także spokojnie jak na wojnie drogie panie.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
a ja dziś zaczęłam przygotowywania do chrzcin. przyjedzie cała rodzinka na weekend. nie mam pomysłu co zrobić do jedzenia. mam wegetarianina i alergika na mleko i jajko. no jakiś koszmar. nie mam pojecia jak pomieścić 25 osób na kawie po chrzcinach. normalnie jak nic będzie impreza stojąca hahahaha. zjedzą wypija kawę i pójdą hahahaha. nie robię w knajpie bo tutaj w holandii za taką imprezę to bym poszła z torbami.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny tutaj tez sie udzielamy, poprostu jest długi weekend i nawet na zamkniętym cisza;-) i tez uważam ze jeżeli ktoś bedzie sie udzielał na bierząco na pewno dołączy do zamkniętego;) my chyba mamy skok, mała niespokojna i nocka do dupy:-/ a ja lenia mam ze najchętniej bym przespała cały dzien.. okropna pogoda!
 
a ja dziś zaczęłam przygotowywania do chrzcin. przyjedzie cała rodzinka na weekend. nie mam pomysłu co zrobić do jedzenia. mam wegetarianina i alergika na mleko i jajko. no jakiś koszmar. nie mam pojecia jak pomieścić 25 osób na kawie po chrzcinach. normalnie jak nic będzie impreza stojąca hahahaha. zjedzą wypija kawę i pójdą hahahaha. nie robię w knajpie bo tutaj w holandii za taką imprezę to bym poszła z torbami.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
O rany współczuję. Jeszcze niedosc ze wegetarianin to uczuleniowiec. My mamy wegetarianina w rodzinie ktory jajek nie jada u ryby. Jajka w ciescie jednak moga być w salatce czy tak pokrojone nie ale bez uczulenia to zawsze jakies krokiety zrobie bez mięsne albo salatke jarzywna. W sumie to robimy wtedy dwa typy jedzenia dla normalnie jedzacych mieso i dla niejedzacego. To sery tez to podstawa wtedy u nas.ale pomysl zeby jeszcze jajka w tym nie bylo bo uczulenie to juz nie wiem co tu wymyslec. Moze w necie sa jakies fajne przepisy dla takich co sa uczuleni. 25 osob.. nieźle. Naprawde wspolczuje.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Justyna to masz wyzwanie :-) my crzcimy 13.11 robimu na 22 osoby ale w knajpie bo w mieszkaniu nie pomieszcze tyle osub nawet na stojaca:-) chociaz jak mieszkalismy w kawalerce to odwiedzilo nas 14 osob na raz i nie bylo gdzie piernac ale jakos sie wszyscy zmiescili:-) mawe wypili i uciekali dalej wiec powodzenia
My wracamy do domku z grobow rodzinnych i mojego aniolka (*) tysiace jasniutkich swiatelek dla wszystkich zmarlych (*)(*)(*)

Napisane na LG-H635 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sałatka grecka przychodzi mi do głowy. Oczywiście nie dla alergika. Ale można trochę odłożyć warzyw i dodać np grilowaneho kurczaka. Tortille (nie wiem czy w składzie jest jajko) dla wegetarianina same warzywa w środku a dla pozostałych z kurczakiem. Albo faszerowane papryki lub pomidory. Np z ryżem i pieczarkami itd. Będą dla wszystkich.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry