reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ja o chuście myślę raczej w kontekście wiosennych wypadów za miasto gdzie nie zawsze da się wjechać wózkiem na co dzień mała raczej spędza czas w wózku czy leżaczku więc raczej jej nie noszę

My jak szczepilimy 6w1 to lekarka mówiła że po szczepieniu może wystąpić tzw. "nieutulony płacz".

Dziękuje za podpowiedź właśnie na coś takiego mi to wyglądało
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Na wiosnę nasze dzieci już pewnie będą siedzące, to mam nosidło MANDUCA. dla takich większych wolę nosidło niż to motanie w chuście.
 
Hej Mamusie! Witam się z Wami. Ja tez jestem sierpniówką. Moja córcia urodziła się 4 sierpnia. Ma na imię Natalia. Mam pytanko do was. Czy wasze dzieciaczki tez się tak strasznie slinią, ze aż im kapie ślina z buzi i czy tez robią mostek? Ide do lekarza w piątek, ale zastanawiam się czy to normalne. Pozdrawiam
 
. ja na pneumo szczepilam i dobrze zniósł synek szczepienie. pomysł z ciastem francuskim super.

Agnes rzeczywiście koszmarna formę azs ma synek. mam nadzieję że najgorsze za wami.



Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom

Mamakulka coś łatwego i szybkiego wystarczy jak chce coś wykwintne to niech sam czaruje w domu haha. a alergika to druga osoba na szczęście ;)

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom

co do chust to ja mam używana z Little frog. fajna chusta. nie używam za czesto raczej w przypadku wypadów za miasto gdzie wózek nie daje rady.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czesc Kardula. Moj synek urodzil sie 16 sierpnia. Slini sie okropnie. Az takie banki ze sliny ma na ustach[emoji3] i caly czas wklada piastki albo paluszki do buzi. Mostku nie robi. Jedynie, gdy sie obudzi to zawsze sie przeciaga i wtedy odgina sie troche do tylu

Napisane na LG-H811 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Justyna no to to co pisałam jest proste albo np kalafior w cieście , na głębokim oleju :) sporo tego ;)

Mój pcha palce i pięści aż do odruchu wymiotnego. Koszulki wiecznie mokre. A mostka nie robi, dupala tylko unosi ale to jak szaleje na przewijaku; )

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja też na te nogi tak wysoko podnosi, że aż czekam na przewrotke:p Też się bardzo ślini, no i ma to odgięcie niestety d tyłu w literę C, pracujemy nad tym z panią rehabilitantką.
 
Jasiek na przewijaku tak sie nogami odpycha ze az sie boje ze kiedys mi wypadnie. Zastanawiałam sie nad szczepieniem na pneumokoki ale strasznie sie boje z reszta przed każdym szczepieniem panikuje... Moj tak pakuje rece do buzi ze az mu sie cofa a smoczka jakos nie ma ochoty w pyszczku potrzymać dluzej niz minutę, slinotok mamy taki ze czasami kilka razy go przebieram ;)
 
reklama
Moja malutka podnosi tego pupola i odpycha się nogami tak, ze az się przemieszcza. już strach zostawić ja na łóżku. musze okładać ją poduchami. A koszulki tez ma wiecznie mokre, ale to od ulewania i nie wiem jak temu zaradzić.
A co do pakowania rąk do buzi, to nawet zauwazylam raz, ze miała dwie naraz.:oo2:
 
Do góry