reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

No jak dziecko by weszło tymi butami ze sniegu to wszystko mokre by było. Agnes a jak Ty podkładasz tą poduszkę motylka? Pod głowę?
My teraz mamy maxi cosi i ma odchylenie też nie duże,ale jak jedziemy gdzieś dalej to jest dosyć dobre to.
A właśnie teraz czytałam też że trzeba dzieci rozbierać do fotelików.
 
reklama
Ny tez mieliśmy odchylany maxi cosi. Dla Filipa mamy tez maxi cosi z baza. Baza daje fajna stabilność fotelika i płynność regulacji pochylenia. Wy też macie bazy do fotelików?
 
Co do rozbierania to rzeczywiście trzeba bo dziecko może się wyslizgnac z pasów. Dlatego ja mam taki śpiwór na zimę który można stosować do wózka i fotelika. Potem można go przedłużyć i jest do spacerówki albo na sanki. Pisalyscie wcześniej chyba o kombinezonach i śpiworach . Zimą wkładam ten śpiwór do fotelika.vwkladam dziecko normalnie ubrane tak jak w domu plus szalik i czapeczka. Zapinana w pasy. Przykrywamy kocykiem otulajac górna część ciała i zapinanam śpiwór. Dzięki temu nie musze go rozbierać w aucie. Czekam aż się nagrzeje. Wtedy już pewnie dziecko śpi i rozpisać śpiwór. Ściągam szal i czapkę i nie muszę wyciągać i budzić dziecka żeby rozebrać ☺
 
Co do rozbierania to rzeczywiście trzeba bo dziecko może się wyslizgnac z pasów. Dlatego ja mam taki śpiwór na zimę który można stosować do wózka i fotelika. Potem można go przedłużyć i jest do spacerówki albo na sanki. Pisalyscie wcześniej chyba o kombinezonach i śpiworach . Zimą wkładam ten śpiwór do fotelika.vwkladam dziecko normalnie ubrane tak jak w domu plus szalik i czapeczka. Zapinana w pasy. Przykrywamy kocykiem otulajac górna część ciała i zapinanam śpiwór. Dzięki temu nie musze go rozbierać w aucie. Czekam aż się nagrzeje. Wtedy już pewnie dziecko śpi i rozpisać śpiwór. Ściągam szal i czapkę i nie muszę wyciągać i budzić dziecka żeby rozebrać ☺
Hej, a masz spiworek tez maxi cosi? Właśnie też teraz przymierzam się do zakupu. Kupiłam juz kombinezon ale jak się okazało jest bez sensu dla takiego malucha bo do fotelika właśnie trzeba go rozbierać, a nie wyobrażam sobie ubierania i rozbierać w aucie; ) ja mam fobelik maxi cosi cabriofix i się przymierzam do śpiwór ka cabriofix albo pebble (ten drugi ladniejszy)
 
Ja tez mam maxi cosi i fix do tego;-) i tez kupiłam ta poduszkę kostkę ale narazie jej nie używam. Małej nie rozbieralną do tej pory ale my tylko krótkie trasy pokonujemy. Krótko jest w tym foteliku, nawet na zakupach przekładam do wózka zeby nie cierpła. Weekend męczący, imieniny rodzicow, mnóstwo gości, gotowania, sprzątania itd. Padam na twarz;-/ mała grzeczna naszczescie ;) ale cos zjadłam i jakieś uczulenie jej wyszlo;-( cholerka juz nie mam siły na ta dietę. Witam nowe osoby!;)
 
moi jeździli w tym foteliku dla niemowląt chyba do 10 miesiąca.
nie ważyli jeszcze 9kg. wtedy już sami siadali I stabilnie siedzieli I raczkowali I przesadziliśmy ich do fotelika coneco, który się dość mocno odchyla do tyłu, także dziecko swobodnie sobie śpi.
są takie foteliki powyżej 9gk, przodem do kierunku, że dziecko może sobie swobodnie spać.
 
reklama
Ja tez mam maxi cosi i fix do tego;-) i tez kupiłam ta poduszkę kostkę ale narazie jej nie używam. Małej nie rozbieralną do tej pory ale my tylko krótkie trasy pokonujemy. Krótko jest w tym foteliku, nawet na zakupach przekładam do wózka zeby nie cierpła. Weekend męczący, imieniny rodzicow, mnóstwo gości, gotowania, sprzątania itd. Padam na twarz;-/ mała grzeczna naszczescie ;) ale cos zjadłam i jakieś uczulenie jej wyszlo;-( cholerka juz nie mam siły na ta dietę. Witam nowe osoby!;)
Agata, masz ten spiworek maxi cosi- dobrze zrozumiałam? Jesteś z niego zadowolona? Na zdjęciach wygląda na sztywny, jestem ciekawa jak jest w rzeczywistości czy da się nim dobrze otulic dziecko?
 
Do góry