reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ja weszlam z aplikacji forum baby boom. Z tapatalka nie dalam rady.

Ja teraz mysle jak mowicie o placzacym dziecku jak chce mleka. Mi to zajmije zrobienie tego mleka bardzo szybko Druga sprawa ze nieraz sobie obliczam za ile sie obudzi i powinna jesc i przygotowywuje wczesniej. A ona mi sie budzi to bez placzu. Najpierw musi po spaniu dojsc do siebie dopiero pozniej jak dlugo by nikt nie przychodzil to. zacznie plakac. Czasem jak widze ze sie budzi to jeszcze prysznic zdaze wziąć. My tez podchodziny do tego tak ze nic sie nie stanie jak minutke poczeka w razie czego. Jak jestesmy razem to maz ja wezmie na rece to juz nie placze a jak sama jestem i nie zrobie wczesniej mleka to biore ja na rece i wkladam do wozka do kuchni biore i caly czas do niej mowiac robie mleko i ona patrzy tylko na mnie. Jak mi placze to cos jej przewaznie jest. Np raz byla taka marudna to nawet mleka mi nie chciala to chyba bolal ja brzuch.
 
reklama
Mnie wątek zamknięty nie działa. Musiałabym wejść na kompa a do niego mi daleko bo.my w ogóle nie używamy takich wynalazków. Jutro ogarnę na tablecie, może będzie lepiej.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom


ach i tu tkwi problem, bo mnie trochę to nurtowało hihi



Tak z kranu i gotuje. Nie filtruje nawet bo podobno mamy tak dobra ze mozna pić bez gotowania. Ja tam nie pije z kranu nigdy i na pewno nie przegotowanej nie podam dziecku. Kiedyś mieliśmy ten pojemnik gdzie filtorwało wode brita, ale zrezygnowaliśmy z tego.

Ja używam z kranu ale filtruję dzbankiem bo woda okropna, gotuję w garnuszku na kilka karmień
i potem tylko przed karmieniem podgrzewam + miarki mleczka wstrząsam i już gotowe :)
Adaś je w dzień co 3h 120ml, a po kąpieli 150-180ml zasypia ok 22 i potem budzi się głodny między 1-szą a 2-gą, a potem już co 3h ech czekam jak na zbawienie by jedno nocne karmienie odpadło hihi
myślę że jak dopiero kleik pójdzie w ruch to jest nadzieja że prześpi noc :p
 
Hej :) tak szybko piszecie ze nie nadążam Was czytać, a co dopiero pisać.
Ja karmię piersią, Peper nie jesteś sama ! ;) Jakoś póki co problemów nie mam, chyba całe zło skumulowało się na początku laktacji : narkoza - brak pokarmu- żółtaczka małej- nawał- kapturki i do tego zła opieka położnych w szpitalu (każda gadała co innego) i presja otoczenia. Dobrze że mam to za sobą :( teraz jest ok, wygodnie, lubie karmić i mam super preteks to leżenia na kanapie cały dzień "przecież karmie !" ;)
Piekne te śpiworki <3 ja kupiłam kombinezon, to nie wystarczy ?? Czy to jest zamiast kombinezonu ?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kamcia ja nie lubie leżeć ;p
Lubie gdzieś iść posprzątać i w ogóle się ruszać.

Ja mam i kombinezon i śpiwór jak coś.
No ja tak samo właśnie. Nie lubię leżeć. Chociaż wiem że gdybym karmiła miałabym większą wymówkę że czegoś nie zrobiłam. ;) Z pierwszym dzieckiem to tak lezałam i karmiłam sobie. A że jadła długo to długo leżałam ;D Teraz jak karmiłam jeszcze to sama z dziećmi byłam i starsza coś chciała a ja jej że nie moge isc bo karmię to ona strasznie się smutna robiła. Widziałam w jej oczach to. Czekała aż skończe ale była taka przybita...
 
Do góry