reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Mam to samo z cyckami. Tez bym chciała więcej. Karmie i tak z dwóch bo inaczej nie byłoby szansy żeby się najadł. Tyko w nocy mam dobra laktację. Wczoraj mi tak podrażnił sutka, ze piecze i cały czas go czuje, nawet przez sen. Brakuje mi już trochę siły do tych problemów z karmieniem. Kulka a Ignas zaczął dłużej sypiać i bardziej się ustabilizował po mm ?
A próbowałaś na brodawki maści puralen medela, mi pomogła a też już miałam tak bolące że miałam dosyć karmienia.
My już po chrzcinach, Antoś spisał się bardzo dobrze, w kościele nic nie płakał i spał prawie cały czas, a potem też było bardzo dobrze:)
 
Ja dzisiaj tez zaszalalam z jedzeniem. Zjadlam zupe ktora miala m.in. fasole i warzywa z kalafiorem, a to raczej wzdymajace. Poprawilam to lodami truskawkowymi. Mam nadzieje ze jutro nie bedzie masakry, Espumisan w razie czego juz profilaktycznie podalam. Bylismy u tesciow i sprzedalismy mala na 2h zeby wyskoczyc do zatloczonej Ikei bo od nich blisko. Super jedna babeczka malenstwo w chuscie nosila, na moje oko to ten bobas mial max miesiac. U moich tesciow w domu strasznie pstrokato i duzo rzeczy i mala byla w siodmym niebie. U nas wiekszosc rzeczy na bialo i juz widze ze jej sie troche nudzi siedzenie w lezaczku, potrzebuje coraz wiecej atrakcji.

Ta masc purelan ja rowniez polecam. Nie trzeba jej zmywac. Polozna mowila ze taka czysta lanolina jest super na zime do smarowania ust.

Ja karmie raz z jednej raz z drugiej jak mam duzo pokarmu, a jak mniej to daje obie. Moja mala sie ostatnio strasznie rzuca przy karmieniu jak przychodzi moment ze przestaje jej samo leciec i musi mocno ciagnac. Pewnie zaczyna sie przyzwyczajac do butelki bo tam nie trzeba sie gimnastykowac ehh. Jak sie tak rzuca jak szalona to czasami mam ochote rzucic to kp bo sie obie meczymy ale dla jej dobra robie co moge zeby to podtrzymac. Moze niebawem sie wybiore do poradni laktacyjnej ktora mi polecila kolezanka bo nie wiem jak mozna zachecic dziecko do dalszego mocniejszego ssania... nie wiem czy Wy tez tak macie ale u mnie na poczatku jak mala podrazni brodawki to zaczyna jej z nich tryskac mleko do buzi a ja czuje tuz przed tym mrowienie, no ale pozniej musi sama ciagnac. W nocy na spiaco ciagnie bez problemu a w dzien sie podnieca strasznie i denerwuje.
Spokojnej nocy :)


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
sierpniowka współczuję chorego faceta bo masz w domu drugie dziecko :-) jak śpi teraz Twoje Maleństwo? Pamiętam że jeszcze niedawno tak jak nasza cZyli dość słabo... my nadal mamy nocki pobudki co 2/3 godz. I robi się godzinka od przebudzenia do nastepnego zaśnięcia. juz jutro ma 7 tyg i licze ze zacznie dłużej sypiac... już nie mam sil.
 
Jasne, dam znac :)

Dziewczyny z piw polecam Wam Bavarie. Ma 0% a dla mnie smakuje jak zwykle piwo i ma tez w skladzie slod jeczmienny. Tylko ta zwykla Bavaria, bo jablkowa nie jest dobra.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój też chory.. no normlanie zdycha.. jak ja byłam chora to musiałam wszystko robić.. a on lezy ze ścierką na głowie i umiera no i oczywiście jest bardziej chory niż ja byłam. ;D
Też polecam pruelean.
 
ehh dzisiejszy dzien to koszmsr, ten brzuch mnie strasznie bolal doszlam do wniosku, ze to identyczny bol jak obkurczanie sie macicy przy pierwszych karmieniach, nawet sie nasilal jak karmilam a mala od 15 co godzine jadla juz chcialo mi sie plakac ze musze siedziec w jednym miejscu ciagle i jeszcze ten brzuch, po 19 mleko mi sie skonczylo chyba albo jej wydziwianie przy cycku osiagnelo apogeum wiec ostatnie karmienie to katorga az sie upocilam przekladajac ja od cycka do cycka, niech ten dzien sie juz skonczy
 
reklama
Ja dzisiaj luzik miałam. Mąż zrobił obiadek ja tylko zjadlam, potem pojechaliśmy do groty solnej, bo spodobało nam się tam i oczywiście sklepy po drodze, a na końcu do chińczyka na jedzonko :) potem patrze na siebie w lustro i widzę te waly:/ i jak ja mam schudnąć..
 
Do góry