reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

obie piersi na karmienie to po porodzie mi kazali zeby kazda piers byla pociumkana co 3h zeby pobudzic ale to pierwsze doby co malo dziecko je ja sie wlasnie boje 2x zupe zaserwowac, pobudza tez oproznienie piersi do konca wiec mozna tez dac dziecku powisiec na cycu zjesc wszystko i pusty pociumkac
 
reklama
Hahaha kayah można wszystko myśle ale z umiarem [emoji4] kiedyś były specjalne diety dla karmiących, a teraz uważają, ze to co jemy nie przechodzi do mleka a kolki i bóle brzuszka spowodowane są niewykształconym żołądkiem maleństwa ale ja np zauważyłam, ze po niektórych produktach boli małego brzuch .
 
Dziewczyny co do karmienia to myślicie, ze mnie ta położona trochę wyprowadziła na manowce ? I dlatego nie miałam tego pokarmu a mały ciagle był głodny ?
 
tez kawke pije bez tego to swit zywych trupow :D

sierpniowka no nie wiem dla mnie ta metoda poporodowa to w sumie ciumkanie pustych tylko wtedy jest info ze za malo mleka w cycku skoro sie skonczylo a dziecko dalej usiluje z niego jesc, jak jest mleko tylko za malo to nie wiem jak ma pomoc nakarmienie z obu chyba ze oba juz puste sa

a jak zjadl z obu to nietresciwe mleko ktorym sie glownie zaspokaja pragnienie i faktycznie glodny mogl byc
 
Ja nie pije kawy bo nie lubię ale pije zielona herbatę [emoji39] no ja zaczęłam tak karmić tylko dlatego, ze mały nie przybierał i tak mi powiedziała [emoji5] coś czuje, ze gdybym karmiła raz z jednej, a raz z drugiej to wszystko byłoby dobrze jak na samym początku . Już trzeci raz karmiłam normalnie i mały się tak nie rzucał już. Zobaczymy.. mam nadzieje, ze wszystko wróci do normy [emoji41]
 
Dominika teorie masz super;-) tez bym zjadła czekoladę zamiast dać dziecku a ja wlasnie od tygodnia zaczęłam jesc wiecej, jem czekoladę, drożdżówki, rogaliki z jabłkiem i dżemem, delicje, wczoraj maliny z kremem jakimś śmietankowym, paczki w sumie od początku, nawet skubnelam troche lodów orzechowych;-) dzisiaj na obiad schabowy i krem z pomidorów i małej narazie nic nie jest. Uczulenia nie ma, skaza żadna nie wychodzi, pierdzi zdrowo, kupki w normie,kołek brak;-) zobaczymy jak długo..
 
reklama
Dominika cóż za poświęcenie!
Podziwiam [emoji23]

Mi dziecko się ululalo. Położyłam go na sekundę na kanapie i mąż odkurzal a młody usnal od szumu.

Uszy juz lepiej, ostatni przeciwbólowy wzięłam wczoraj wieczorem, krople teraz myślę , że ostatni raz. I juz kończę z tym gownem i wracam do kp.

Macie info ile czasu musi minąć żeby nic w mleku nie było? Czy koniecznie muszę odciągac? Jeśli tak to ile?



Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry