reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Mamakulka - jak 6% tpodobna skuteczność do innych środków anty, które też mają skuteczność jakieś 90 kilka % :-D:wink:

sierpniówka - bo jak karmiłaś z dwóch piersi przy jednym karmieniu to dziecko mogło się nie najadać. bo najpierw z piersi leci taka jakby "woda" - zupa, a potem dopiero za jakiś czas bardziej treściwsze jedzenie. mogło być tak, ze 2 razy zjadł zupę, a nie zjadł 2 dania :wink:
ja z kolei przesadziłam w drugą stronę karmiąc z jednej piersi, bo ciągle mu to gęste leciało.
już się staram pilnować, a resztkę piersi opróżniać laktatorem.
 
Dominika mi tak położona kazała karmić bo za mało przybierał, ze podobno jak przystawiasz do tej samej co kończył to bardziej jest wartościowy ten pokarm. To jak najlepiej karmić ? Raz z jednej a przy następnym z drugiej ?
 
ja jem czekoladę prawie od początku :wink: bo co jakiś czas starsze dzieci dostają w prezencie sporo słodyczy, w tym czekolady I muszę to przecież zjeść bo dzieciom nie dam - zęby się popsują jak będa jadły tyle czekolady, a poza tym nie zjedzą obiadu :-D także niestety muszę się poświęcić :-D
 
sierpniówka - no najlepiej jest karmic z jednej piersi na jedno karmienie, a potem po 3 godzinach druga piers I dziecko powinno ssać ok 15-20 min.
zadzwoniam w końcu do położnej bo mi się te piersi też jakoś tak rozregulowały.
ale jak się tego pilnuje to karmienie się unormuje w pewnym momencie, piersi się przyzwyczają, a I dziecko się będzie najadało.
 
reklama
Hahahaha podoba mi się to podejście z ta czekolada [emoji5] OK. Tak właśnie zamierzałam zacząć robić. Mój jadł wcześniej co półtorej godziny zobaczy jak będzie teraz.. może co 2,5 chociaż się uda [emoji851]
 
Do góry