reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Hej wszystkim.
My dzisiaj po pierwszym szczepieniu. Zdecydowalismy sie na 5w1. Serce mi sie kroilo jak mu babka wbijala te igly:/ dobrze, ze juz po. Maly poki co dobrze to znosi, oby tak zostalo.
Pogoda rzeczywiscie nie nastraja na spacery, ale korzystamy poki sie da bo jak sie jeszcze pogorszy to juz ciezko bedzie wyjsc z domu.
 
reklama
Aaa dziewczyny dziękuje za poradę co do mleka, jeśli będzie jak jest to podam na noc. Narazie karmiąc naciskalam na pierś i coś tam się najadł.
 
aniab a ja od razu po wizycie zaczelam brac nie kazala czekac na okres, ba powiedziala, ze tak lepiej jak sie przyhamuje zanim sie rozkreci

dziewczyny tez inaczej jak sie leci z wozkiem w jakims celu i spowrotem a w beznadziejna pogode wyjsc sie krecic bez celu ;p

sierpniowka tez tak sciskalam cycka przy karmieniu i bylo lepiej troche, dzisiaj juz je co 2-2.5h wiec bajka a mnie cycki mrowia jakbym nawal miala miec
 
Byłyśmy u pediatry z ulewaniem i mała znowu przybrała tylko 20gram dostałyśmy skierowanie na odźwiernik;-/ jutro mam dzwonic do szpitala i ustalić kiedy usg, ale na skierowanie mam cito wiec raczej jutro powinni jej zrobic. Oby sie okazało ze to jednak niedojrzałość układu i było wszystko ok;-)
 
Hej sierpnioweczki :*
Kulka, współczuje z uchem i mam nadzieje że już lepiej.
Ja tez dzisiaj myślałam o Magdzie i Filipku, trzymam kciuki za nich oboje !!! Madzia, mam nadzieje ze lekarze już postawili diagnozę, że u synka wszystko w porządku i że jesteście już w domu.

Byłam u lekarza na wizycie kontrolnej, moją Michasia zostawiłam z moją mamą i odciągniętym mlekiem. Córcia się porzygała jak jej tylko dyda włożyła do buźki... dwa razy. Także ten, przez najbliższe pół roku jestem uziemniona w domu, albo wychodzimy razem ;)

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kamcia to wspolczuje z tym uziemieniem moja ładnie pije z butelki.
W kosciele mielismy smieszna sytuacje tesciowa na zmiane z mezem karmili małą z butelki a tam nic nie ubywalo i okazalo sie ze dziurka sie zakleila jak maz przedmuchal to wypila na raz wszystko hehe a tak sie krecila a tu taka niespodzianka ssala butle a tam mleczko nie leciało[emoji14]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Apropos tesciowej, w nd bylismy na 30 szwagierki i moja teciowa WYRYWAŁA mi dziecko z rąk !!! Masakra jakas, jak mnie mąż zawolał do pokoju z małą to myślałam że mnie ta flądra drzwiami ściśnie tak się wyrwała. Co za paskudne babsko !!! Małą duźdał i wyraźnie jej się nie podobało, niestety nie płakał tylko robiła wielkie oczy, jakby zapłakała to by było jasne że jej nie w gust. Zepsuła mi impreze i byliśmy - ku jej niezadowoleniu - tylko 3h.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej , cały dzień tragiczny myślałam , że umrę. Laryngolog mówiła , że mam tak poważne zapalenie , że się dziwi , że na nogach stoję bo bol na pewno niesamowity. Nie mogła nawet porządnie tam zajrzeć bo tak spuchniete. Kp odpada do wtorku na razie. Staram się jak mogę laktator uruchomić ale nie za dużo leci niestety. Może jak za tydzień Igiego przystawie to będzie ok.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Teściowe to powinno się widywać raz na rok tylko [emoji23] naprawdę.. Agata trzymam kciuki. Nam wczoraj przyszło to nosidło i z instrukcja dołączana byłam bliska poddania się, chciałam odesłać ale dziś z YouTube daliśmy radę i jestem zachwycona! Może uda mi się jutro przeczytać gazetę na stojąco [emoji23][emoji5]
 
reklama
Kurde ja nie wiem co z tymi teścia mi jak można dziecko z rąk wyrwać chyba bym ją zbluzgala hehe od razu powiedzieć nie życzę sobie takich sytuacji i tyle nie ma wyjscia bo inaczej nie bedzie wnuczki widywac i juz.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry