reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2016

Polcia ja chyba bym przełożyła, zobaczysz jak się będziesz czuła, ale lepiej nie ryzykować.

Agata to powodzenia jutro! oby szybko było wiadomo co z córeczką, skoro tak malutko przybiera.

Mamakulka ja myślę, że jeśli choć troszkę laktatorem podziałasz, a w przyszłym tygodniu przystawisz Ignasia to laktacja się utrzyma,musisz tak myśleć, bo najwięcej mleka jednak jest w głowie, nastawienie jest bardzo ważne. I współczuję bólu :( trzymaj się!
 
reklama
Cos nie mogę Was dzisiaj dogonic;) cały dzień prawie byłam u mamy z dzieciaczkami, jutro tak samo. Mam jutro wizytę u gina, zobaczymy czy wszystko ok.
Młoda dalej ma trudne dno jakieś, nie wiem czy to kolejny skok czy taki charakter;) malo jest czasu, gdy sobie lezy spokojnie, dużo płaczu i noszenia, później sen i od nowa. Probuje oczywiście odkładać, głaskać, innymi sposobami uspokoić, ale az zanosi się wtedy płaczem, krzyczy, robi się purpurowa i ledwo oddech lapie! Ale i tak jest kochana:) wiem, ze lada dzień będzie lepiej. Chociaż powiem Wam, ze boje się każdej nocy...
Mamakulka trzymaj się! Jestem pewna, ze laktacje dasz rade utrzymać. Ona tak szybko nie zanika, wiec nawet przy niewielkim odciąganiu pozostanie a później, jak już będziesz na silach, rozkręcisz ja na nowo.
Tez ostatnio myślałam o Magdalenie. Ciekawe co u Niej i Filipka, oby wrocila z dobrymi wieściami. Tyle przeszła z maluszkiem, ze w końcu musi buc dobrze.
Czytam o Waszych przejściach z teściowymi i az włos ie na głowie jezy!! Moja obecna jakoś się nie interesuje i nie wtraca, nie mam jakoś kontaktu, wiec nie mam tez problemu. Z poprzednia było ok, śmieszna babka;) ale małżeństwo się skończyło...
Ja myślałam o chustowaniu, ale na razie zrezygnowałam bo raz, ze sporo za chustę i kurs sobie liczą a dwa to sporo czasu trzeba żeby dobrze to opanować i trzy - na krótkie wyjścia nie ma co się motac... Jak Malwina będzie siedząca już pomysle nad nosidłem Tula, może uskladam i kupie;)
Spokojnej nocy życzę wszystkim.
 
Udało mi się Was nadrobić! ;)

Agata - trzymam kciuki żeby to nie było nic poważnego, daj koniecznie jutro znać ;) córcia po każdym karmieniu ulewa? Mocno?

Mamakulka - biedna :( nie wyobrażam sobie nawet jak bardzo musi Cie boleć :(ale walcz z tym laktatorem bo on pomoże utrzymać laktację więc warto :) zdrowiej szybko :*

Kamcia - te teściowe to chyba wszystkie coś w sobie mają :p szkoda że jej uwagi nie zwróciłaś że Ci dziecko z rak wyrywa ;)

Papercut - podziwiam że zamiast spać seriale oglądasz;D ja korzystam z każdej wolnej chwili by zamknąć oczy :D

Koralikowa66 - witam nową koleżankę :)

Któraś z was pisała o fryzjerze. Więc mam pytanie związane z włosami - jak kondycja Waszych włosów po porodzie? Straszono mnie ze po urodzeniu zawsze wypada ich cała masa. Mi wypada ich mniej niż w ciąży i o dziwo szybciej rosną. Od porodu minęło 5 tygodni, może za wcześnie sie cieszę i włosy wypadają później?

Mój mały drugi dzień nie śpi nic w dzień. Co oko przymknie to 10min max i potem kolejne dwie godziny marudzenia...straszny był już ten dzień, ręce mi odpadały od noszenia, na szczęście mąż się zlitował i zajął się małym na godzinkę to zdarzyłam i się umyć i pozamiatać i poprasować;D
Od wczorajszego wieczora stosujemy na krosty krem Eloderm. Dodatkowo nadal nie jem nabiału i robię próbę którą poleciła mi położna - przez 48h ściągać mleko i podgrzewać do ok 60 stopni by pozabijać jakieś moje hormony i enzymy które mogły wywołać wysypkę. Minęła 1 doba i widzę poprawę, krostki się zmniejszyły, może jutro troche ich zniknie.;) tylko jeśli będzie poprawa to pozostanie kwestia dojścia do tego co pomogło :)
tyle u nas, trzymajcie kciuki żebym się dziś chociaż wyspała :p
 
Mi włosy zawsze bardzo wypadały , w ciąży była ogromna poprawa, a teraz wróciło do normy czyli wszędzie ich pełno. Niedługo będę łysa [emoji5]
 
Co do paznokci w piątek jadę na paznokcie, zrobię w końcu hybrydy <dumny> będziemy spać u rodziców z czwartku na piątek i może poproszę siostrę to może nawet mi strzeli brwi henna [emoji23] czuje się okropnie zaniedbana .
 
sierpniowka kazdemu sie cos od zycia nalezy! mi sie za to marzy pedicure najlepiej taki z masazem :D cos mi dziecko niespokojnie spi juz 2 razy do niej wstawalam zaraz sobie zamontuje zapalki w oczach [emoji23]
 
Mi przed ciaza bardzo wypadaly wlosy i rozdwajaly paznokcie. W ciazy nie wypadl mi chyba ani jeden wlos. Dalej mam takie geste a to juz prawie 2 miesiace po porodzie. Chcialabym zeby tak zostalo
 
reklama
Wzięłam Mała do karmienia o 1:30 i po 3:00 sie przebudziłam. Kurczę usnęłam karmiąc, mała tez wtulona w cycka spała. Próbowałam odłożyć do łóżeczka to od razu pobudka i płacz. Dałam druga pierś i aby nie zasnąć nadrabiam Was [emoji3]. Ach to zmęczenie ...
 
Do góry