reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Mammy mnie też rozbawilas :) gdzie mieszkasz? Mam rodzinę w tych rejonach ;) sosnowiec, Myszków i Cieszyn.

Kurde ja mam wciąż miękkie piersi i generalnie w nocy była jakaś masakra. Dałam sobie czas do niedzieli i będę go dokarmiać ale na noc tylko. Bo inaczej to bez sensu, w dzień jeszcze da rade ale noc ? Cholera.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja jedno ubranko wyrzucilam bo tak na zolto usrala, ze nie bylo ratunku [emoji23]

nie wiem o co jej chodzi, karmilam teraz 50 min co chwile zmieniajac cycka bo piszczala, puszczala i lapala sutka i machala wszystkimi konczynami juz zalamka, ze mleka nie ma co ja teraz zrobie scisnelam cycka i mleko polecialo na odleglosc nie mam pomyslu co sie dzieje..
 
Dominika w tej lezacej pozycji z nogami do gory tez pozycja wydaje mi sie jakas dziwna. Mam wrazenie ze zaraz jedzenie zwroci ;) ale chyba przesadzam... nagadaly mi baby wstretne i teraz siedze i za duzo mysle, a wczesniej to sadzalam i byl luzik. Jak jej sie tak podoba to niech siedzi. Jutro zobacze czy w tej pozycji na lezaco tez bedzie taka zadowolona. Ja ten lezaczek odkupilam od znajomej za 50 zl, te nowe sa dosc drogie jak za kawalek plastiku i szmatki.

Od dzisiaj zaczynam mala klasc po jedzeniu w nadziei ze mi tak kiedys usnie na noc, bo dotychczas wisiala na rekach jesli nie usnela przy cycu. Smiesznie w tej kolysce placze, widac ze na sile, miauczy jak jakis kotek. Tym dziewczynom ktorym dzieci same w lozeczku po odlozeniu usypiaja to zazdroszcze :D


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paper mój też tak miewał i też nie wiedziałam o co chodzi. Czasem jak tak robi daje mu smoczek i sie uspokaja, bo wygląda to tak jakby chciał ssac, a niekoniecznie ma ochotę jeszcze jesc.
 
reklama
Do góry