reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
sierpniowka to moze przy przewijaniu jak bardziej pusty brzuszek bedzie bo to i pieluszka jak pelna swoje wazy ;p bo tutaj wyliczyc ile ml mleka ile g wazy i ile on zjadl to za duzo zgadywania jak na mnie :D

mamakulka superfotki ♡ ignas przeslodki
 
kulka ale laska z ciebie nie poznalam cie na tych zdjeciach:-) a Igi jaki slodziak:-)
Sierpniowka ciezko powiedziecile zkadl z cyca jedyny sposub to ściąganie i dawanie z butli ale to moze zaburzyc laktacje:-(
 
Ale sie rozpisalyscie! My mamy kryzys, mała wiecznie głodna a mi pokarmu brakuje. Laktatorem odsysam 40 wiec nie ciekawie;-/ wysłałam swojego po mleko modyfikowane ale ni cholera nie wie jakie kupic. Moze cos sprawdzicie? Mała mi sie cała noc budziła:-/ wyglądam jak zombie. I tez mi sie przy piersi denerwuje, dawałam jej juz z jednego, potem z drugiego i nerwy ma. Jak wyglada karmienie mieszane? Nie chciałabym całkiem od piersi odstawiać, mam nadzieje ze sie cos pobudzi! Paper gratuluje pierwszych ćwiczyć i zazdroszczę motywacji! Mamakulka nie martw sie ta waga, Igi ładnie przybrał a moja przez 9dni 30gram wiec ja juz bym musiała z nia na pediatrii leżeć. Pozatym mała ma juz skończone dwa miesiace a cały czas nie dobiła do 5kg;-//
 
Agata moja siostra polecala Bebilon pepti dha i gerber. Jak walczylam o pokarm to dałam Igiemu ten bebilon właśnie.

Ja dalej ciągnę , mam 90 z obu piersi ale po karmieniu wiec ma ma lipy. Rozkręca się. Agata wypij karmi :) Ja wypiłam o idzie hehe

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kulka w temperatuze pokojowej do 6 h moze stac pokarm chyba ze sa upalu to wtedy nie powinni stac :-) w lodowce 24h a w zamrazalce od 4. Do 6 miesiecy w zaleznosci do ilu stopni mrozi
 
reklama
to juz lepiej na blacie zostaw nie podgrzewaj, a jak schlodzilas to podgrzane na blacie 4h moze stac tyle pamietam z tego co na grupie bylo (ps serio nawiedzone dupy tam sa masakra jak mi sie nudzi wchodze czytac tylko popcornu brakuje xd)
 
Do góry