reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

mamakulka a ile od karmienia sciagalas? z jednej piersi czy 2? z obu jadl czy z jednej wczesniej?

70ml na raz to nie tak zle, mi tez ok tyle wychodzi, raz trzasnelam troche ponad 100 z jednego cycka ale to w nocy i byl twardy jak kamien i strzelal mlekiem na odleglosc ;p

mi zostalo 7kg ale wolalabym 12 ;D

mika moja ma potowki i co cieplej ubiore albo opiera sie glowa o moja reke przy karmieniu to sie zaczerwienia
 
reklama
No bo długi czas po karmieniu odciagam i tylko 90 ml które on zjadł i zaraz wolał cycek znowu i zjadł z cycka trochę. Nie wiem chyba mi odpieprza. Bo mi się wygina przy karmieniu marudzi i krótko śpi, budzi się częściej na jeść.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
moja tez sie czasem wygina i marudzi i w sumie faktycznie raczej to kwestia pustego cycka.. moze poprzystawiaj go do cycka czesciej dzisiaj
 
reklama
Mi zostaly 3 kg ale chcialabym z 6.. no ja tez nie wiem Wiki mi rez zaczela cyrkowac przy cycu tak jak piszecie je je w pewnym momencie macha raczkami i skrzeczy biore ja do odbicia pomarudzi i musze znowu bo glodna.
Ja mleko odciagam z rana bo wtedy z obu uda mi sie 140-150 ukulać. Co prawda zaczelam od wczoraj bo tak tylko na wyjscie a dzis zamroziłam mam dwie porcje w razie co. I tak mysle ze bede robic z rańca i na weekendowe wyjscia bedzie hehe
Ta pogoda tak dobija ze czlowiek nerwowy chodzi moj maz samym istnieniem mnie denerwuje. A mała tez nie spokijna znowu kupy nie ma trzeci dzien wiec pewnie ja te jelitka bolą.
Jutro dalej poszukiwania sukienki moze lepszy dzien bedzie.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry