reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Jak nie bedzie zylek to pewnie wenflon zalozyc beda musieli do glowki. Tam sa u dzieci najlepiej widoczne żyłki.


Moja ma katar okropny ktory nie spływa. Meczy sie z nim bardzo. Kupilam juz ten aspirator fride ale nie chce się nic wyciagnac bo ma go tam w srodku tski gesty. Nic nie pomaga ja wkoncu zazylam antybiotyk bo mie wiem czy to ja juz jej nie zarazam tak mnie trzyma długo choroba.

wysłane z Tapatalka
 
reklama
Magdalena strasznie wam wspolczuje nie dziwne ze i ty placzesz razem z maluchem. Ja tez jak widze ze małej cos jest od razu mam łzy w oczach a jak slysze w tv cos to tez mi sie zbiera bo mysle o tych biednych dzieciach niczemu nie winnych. My w chorobie sie meczymy a co dopiero one. No ale to nas czeka martwienie sie przez cale zycie i przezywanie wszystkiego razem z naszymi dzieciaczkami. Musimy sprobowac byc silne dla nich :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
To też staram się jak mogę być silna. Dziś spałam aby 3 godz ale zmęczenia nie czuję. Te jego żyłki to masakra jakaś... Ciekawe czy dziś jakieś badania będzie miał czy dopiero jutro.

Dzięki za wsparcie dziewczyny i życzę Wam miłego dnia :-) :-*
 
Zanim użyjesz aspiratora daj sól morska poczekaj 10 minut i potem aspirator do nosa zatkaj druga dziurkę palcem i wysysaj. mój ma głęboko i wyciągam tak.
Magdalena trzymam kciuki....
 
No ja daje woda morska. Niestety nic nie wychodzi. Psikam jej porządnie. Czekam. Aczkolwiek nie zatykalam tej drugiej dziurki. Wyprobuje jeszcze tak. Juz nie moge jak oddycha to takie charczenie ze masakra. Juz na brzuchu ja klade. I chyba jej tak lepiej Oklepuje. Pojde jeszcze kupic moze jakies krople do inhalacji w sensie zeby dac troche kropli do goracej wody i postawic przy lozeczku .

wysłane z Tapatalka


Magda a co oni Ci teraz tam mowia? Nic nie wiesz jakie badania bedzie mial Filipek? Jak z tymi żyłkami? Udalo sie im wkuc w końcu? Trzymaj sie. Dużo zdrowia dla Was :**
 
Ostatnia edycja:
Magdalena nie jestem sobie nawet w stanie wyobrazić co czujesz :( jesteś naprawdę silna, ja bym pewnie już w zabiegowym ryczała. Oby lekarze wymyślili coś rozsądnego bo męczą biedaczka codziennie tym kłuciem :(

dziewczyny a reklamowali chyba coś ostatnio w tv na zatkany nos, aromactiv bodajże...z tego co pamiętam to chyba jakoś wcześnie można go stosować. Do smarowania klatki piersiowej, zawsze maluchom będzie się lepiej oddychało.

Papercut super że jesteście już w domku, w końcu tam najlepiej :).

u mnie noc nareszcie przespana, o 22 padł, wstał o 1:00, 4;30 i czuwał do 5:20 a potem obudził się kilka minut przed 7 :)
 
reklama
Do góry