reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

A wlasnie dziewczyny, jaka antykoncepcję będziecie stosować? Ja juz więcej dzieci nie chce, wiec potrzebuje cos skutecznego :-)
Ja kapie swoją córeczkę co dwa dni, choć jestem zwolennikiem codziennych kąpieli. Ale pani pediatra i Polozna mówiły ze nawet co trzy dni powinno sie myć dziecko. A ponieważ nasza malutka nie za bardzo lubi sie myć a i druga córka dwulatka akurat lubi wymyślać rożne rzeczy w trakcie gdy kapiemy mała, to wszystkim jest na rękę co drugi dzień [emoji6]. Ze starsza była zawsze codziennie kąpiel i wszystkie rytuały a i tak miała problem ze spaniem, a teraz podchodzę dużo luźniej do wszystkiego i malutka sama sobie cudnie wszystko wyregulowana i ładnie śpi ( tfu, tfu aby oczywiście nie zapeszyć [emoji6])
 
reklama
No właśnie mój mały nienawidzi się kąpać, podczas każdej jest awantura, staram się robić o stałych porach a i tak potem jest problem ze spaniem i zastanawiam się czy nie zacząć co 2 dni teraz. Może uniknie się tych wieczornych awantur i będzie lepiej spał..

[emoji173]
 
mój jak na razie lubi kąpiel, staramy się kąpać codziennie ale jesli się nie wyrobimy to przemywam go na przewijaku w strategicznych miejscach ;)
 
Mam nadzieję, że będzie taki grzeczny cały czas. Ale rogi umie pokazać [emoji49][emoji49][emoji49][emoji48][emoji48][emoji48][emoji83][emoji83][emoji83]

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja tez uwielbia sie kapac. Wiec kapiemy codziennie o 19.30 . Nawet jak marudzi to na czas kapieli jest spokoj:) juz jej to w rytm weszlo bo jak spi to juz kolo 19sie budzi pozniej cycek i spac. Jak zasnie to jest to najdluzsza pora spania bo tak to nie spi zbyt dlugo a po kapaniu o dziwo spi jak zabita :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas kapiel jest co drugi dzien :-) chociaz starsza córkę kapalam codziennie :-) czasami zdarzy sie tez tak ze 2 dni z rzedu kapiemy malego a potem dzien przerwy na poczatku byl placz a teraz juz lubi sie kapac:-)
Ja bylam juz u gina ale okresu jeszcze nie mialam pytalam rowniez o anty bo tez juz wiecej dzieci nie zamierzam miec ale jak kp to dopiero jak karmienia beda czestsze to moge zaczac brac tabsy:-( wiec narazie trzeba uważać bo po cc nie poleca szybko zachodzic w kolejna ciążę
 
reklama
u mnie to samo, kapiel zawsze mniej wiecej tak samo tzn 19-21 zalezy jak maly spi i co robimy, potem w ciemnym pokoju cycek i spi po tym 4-5h jak dobrze pojdzie

ja mam fobie ciazowa zabije sie przysiegam jak znowu bede musiala przez to przechodzic, megazle wspominam.. czyli co narazie gumki z tego wychodzi jak sie karmi? z naszej niecheci do gumek wlasnie niechcacy nina wyszla :D ja chyba nie bede juz nigdy uprawiac seksu haha

bylismy u neurologa mialam racje z tym wyginaniem sie do tylu natomiast nie ma tragedii, mamy umowic sie do rehabilitanta zeby cwiczenia w domu pokazal, nagrywac w okreslonych tygodniach 3min filmiki jak lezy i kontrola w grudniu, mam tez skierowanie na usg przez ciemiaczko - ktoras robila? o co chodzi? :o
 
Do góry