reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

moja za to gapi sie na telefon jak robie jej zdjecie bo mam ciemnego case i go obserwuje z zainteresowaniem :D

ja juz w domu wypisalam na zadanie, mala ma takie malunie uszy, ze nie moga do konca zbadac dlatego kontrola za 2tyg moze wieksze beda bo podejrzewaja jakis wysiek przy blonie bebenkowej
 
reklama
nie moge przestac myslec o tym chlopcu z mojej sali, kurcze tak slabo wygladal.. jeszcze mama dopytywala, ze najbardziej interesuje ja kwestia zagrozenia zycia a dr po dlugiej pauzie - no nie wiem co pani powiedziec, wdrozylismy juz leczenie

takie wymijajace odpowiedzi nie brzmia dobrze, doczytalam, ze smiertelnosc to ok 20% a on zle reagowal na leczenie na oslep bo po antybiotyku mu skoczyla temperatura, ehh biedny maluszek, niewiele starszy od naszych bo byl za maly na krople od 3 miesiaca zycia


a co do facetow to mnie za to drazni jak narzeka na zmeczenie i niewyspanie, do jasnej cholery to ja sie glownie zajmuje mala, on spi na kanapie wiec przesypia cala noc, jak wychodze z sypialni jak zombie rano a ten mowi, se sie nie wyspal to mam ochote go wyrzucic przez okno :d tak samo z szpitalem, malo mu glowy nie urwalam jak zaczal gadac, ze to nie taki dramat, ze musi zostac. inaczej by spiewal jakby to on w obcym miejscu musial z mala zostac, uczestniczyc w nieprzyjemnych badaniach itp
 
Polcia to daj znac prosze koniecznie jutro :)

Papercut hej! Dobrze ze z mala OK i to nic powaznego, ehh biedne te malenstwa. Starsze to chociaz powiedza co je boli.. a do ktorego szpitala pojechalas? Tak w razie czego to slyszalam, ze na Nieklanskiej jest jakis taki bardzo dobry dla dzieci.

A z facetami to masakra jak Was czytam. Moj jeszcze ma urlop i wstaje w nocy zemna, ale jak pojdzie do pracy to cos czuje ze bedzie podobnie.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Papercut no wlasnie oni to mysla ze jak pojda do pracy zarabiac pieniadze to wyczyn ja tez chodzilam do pracy i wole zmeczenie fizyczne niz psychiczne a my glownie po glowie dostajemy. Do tego te noce. Ja juz dzis jestem wykonczona na calego nie wiem czemu mala tak marudzi odejsc sie nie da na krok. Nie sadzilam ze bd tak ciezko.. ja mam problem z cierpliwoscia. I tez jak slysze mojego ze on niewyspany czy cos to cholera mnie strzela....

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
dordaw bylam na banacha w szpitalu pediatrycznym warszawskiego uniwersytetu medycznego bo najblizej mojego domu, nowozbudowany super warunki, jak nie szpital normalnie

praca to pikus przy dziecku, wstac odwalic 8h i bajlando :D a tutaj roboty 24/7 konca nie widac
 
Ja jak jestem umeczona i niewyspana to mnie nawet fizycznie dlugie ssanie malej drazni :/ zwlaszcza jak wyssie mleko i zaczyna ciumkac piers jak smoczek... to nie moge zniesc na dluzsza mete takiego draznienia brodawki i musze ja odstawic... dlatego tak walcze ostatnio z tym smoczkiem.

W niektore dni tez bym wolala isc na 8h do pracy, mozna by sobie tam odpoczac[emoji14]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja nie nadrobie.... Starszy syn zapalenie oskrzeli a mały katar .... Ah stres nieprzespana noc i odciaganie grucha aż mu z gardła wysysam.... Bidak płacze ale muszę Aby na płuca nie poszło albo ucho...
 
Do góry