reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Sierpniówki 2016

U nas też te chrostki robiły się czerwone np gdy się wkurzał i teraz też tak jest. Ale aż takich czerwonych placków jeszcze nie miał, chyba że na zdjęciu tak to wygląda tylko.
 
reklama
Mika u nas było podobnie do 4 w nocy nie spał, co go odkladalam płacz w końcu wzięłam do siebie do łóżka i zasnął ale na samym końcu więc spalam wygięta . Mogłam zrobić to wcześniej [emoji37] kręgosłup mi wysiada, mam taki opad sił i energi, że oczy mi lecą jak pisze... 4 dni kolki non stop myślałam, że dziś odespie ale nie było mi pisane. Mamakulka jak Ty to robisz?

[emoji173]
 
No wlasnie one sie robia az takie czerwone a pozniej to znika i zostaje sama krostka. Kurde.. moja spi nawet ladnie ale czesto je wiec pobudka tez czesta w nocy.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
u mnie kosa z mężem nie działa a wkur...mnie niesamowicie...co maly zamarudzi to mnie pyta co mu jest. Gdybym od razu wiedziała o co mu chodzi to by nigdy nie płakał. Albo widzi że siedzę z nim nad ranem i karmie, pyta mnie czy spałam coś, mówię że nie a on do mnie to czemu nie pójdziesz spać?...ja bardzo chętnie ale plączącego noworodka nie zostawię przecież samego. A mąż dalej chodzi i kaszle więc jego opieka odpada...
 
reklama
Czesc Dziewczyny,
Czy moge do Was dolaczyc? Podczytuje Was od jakiegos czasu, wczesniej bylam w watku ze skracajaca sie szyjka, bylo ryzyko przedwczesnego porodu, ale Maja urodzila sie na szczescie w 39 TC, 14 sierpnia, cala i zdrowa.
Musimy kontrolowac jedynie przepukline, niedlugo wizyta u chirurga bo jesli sama nie zniknie to bedzie trzeba cos z nia zrobic.

Polcia moja ma dokladnie taka sama wysypke! Zaczelo sie od kilku krostek jakies 2-3 tyg temu, a od wczoraj ma juz cala buzie taka :/ tez ma czerwone placki po lezeniu, a pozniej tylko krostki. Zapisalam ja dzisiaj na srode do pediatry, zobaczymy co powie. Daj znac co Ci polozna powiedziala... pediatra u ktorej ostatnio bylam mowila ze to moga byc potowki, ale nie wzbudzila mojego zaufania bo widac bylo ze nie wie i tylko strzela.

Ja ze smoczkami tez probuje roznymi. Wszelkich produktow firmy Avent moja nie tyka, a jedynie Lovi butelke i smoczek jak ma ochote to przyjmie. Moze sprobuje z tym Dydusiem z Pepco ;) bo ten Lovi zostawia jej slady na buzi, chyba jest za krotki..

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry