reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Maldob nie sluchaj rodziny masz bardzo wartosciowy pokarm poprostu twoje dziecie potrzebuje wiecej u mnie tez tak bylo ze maly płakał i chcial co chwile jeść i po 2 dniach mu przeszlo i juz regularnie zaczął jesc tez myslalam ze to cos z brzuszkiem maz chcial przejsc na mm ale sie nie dalam:-) a jak dalej beda glupio gadac to powiedz zeby sobie swoje dziecko zrobili i jak chca to karmili mm bedzie dobrze tylko posluchaj siebie a nie innych trzymam kciuki żeby wszystko skonczylo sie pozytywnie
 
reklama
maldob mleko na pewno do dupy nie jest! przeciez caly myk z mlekiem matki jest taki, ze jest idealnie dopasowane do potrzeb dziecka, nie sluchaj glupiego gadania ;* zgadzam sie z mayumi nie wszystko na raz, moja po espumisanie bardziej plakala, pomaga jej herbatka koperkowa ale to wiem z obserwacji pare dni to pare dni cos innego, jak jak zbombardujesz to w ogole nic nie bedzie wiadomo, trzymaj sie
 
U nas tez skóra jest bardzo sucha, mamy ciemieniuchę na brwiach i uszach. Lekarka powiedziała że te zmiany na skórze są skazowe. Po przejściu na Nutramigen jest lepiej ale zaczynają sie pojawiać jakieś zmiany na szyi. Kurcze może tez spróbuje prać ubranka małego w płatkach mydlanych... We wtorek już wizyta u alergologa, mam nadzieję że wniesie coś nowego...
Asiunia, nutramingen jest mlekiem na receptę tak? Moja tez ma właśnie bardzo sucha skórę. Na główce po kapieli jej wycieram szczoteczką w kółko, i na czółku też, to zeszło trochę. Na brwiach też miała to też tak delikatnie szczoteczka pocierałam. Wydaje mi się, że jest lepiej już teraz. Nie natłuszczam tej głowy bo się boję, żeby nie było gorzej. Buzię też bałam się jej smarować czymkolwiek, ale zaryzykowałam - poleciła mi tez pediatra posmarowanie olejem kokosowym i brwi tez. To tak troszeczkę ( ledwo musnełam ) jej wczoraj posmarowałam. No i zobaczę jak to zadziała.. Strach cokolwiek używać aby się nie uczuliła bardziej. Ja zaczełam prać w tych płatkach bo zauważyłam, że wszędzie ją zaczęło wysypywać tylko pod pielucha był spokój. Aha mi zaleciły dodatkowe płukanie jeśli bym prała w płynie i obowiązkowe prasowanie.
 
A jak cycki nie są twarde po nocy to dobrze bo to znaczy , że już się reguluje laktacja. Ja mam flaki non stop a jak wyciągnę cycka i nacisne to sikawa. Najważniejsze to nie słuchać. Przepraszam , może buntuje Cię przeciw rodzinie ale nie ma nic gorszego niż "dobre rady".

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dołączam się do nieprzytomnych ;) u mnie nocka z głowy była malutka ma katar i kaszel się pojawia, przysypiala po 15-20 min a w międzyczasie mój synek płakał z bólu ucha po 3 dniu brania antybiotyku. Zabieram dzieciaki do lekarza tylko u nas dzisiaj nie przyjmuje pediatra tylko ogolny, mam nadzieję że pomoże. O matko ciężkie oczy mam.

Maldob spokojnie karm malenstwo, najlepiej poradzić się poloznej lub lekarza jak masz jakieś wątpliwości a rodzina pewnie chce dobrze ale dobre rady niech zachowa dla siebie ;)
 
Dobrze że mamy to forum. Dzięki Dziewczyny za słowa otuchy. Moja bezradność wczoraj sięgnęła granic. Widzę przecież i słyszę że dziecko cierpi ale te komentarze 'fachowcow' odbijają. Czułam się jakbym rzuciła dziecko w kąt i nic nie robiła z jej furia. Dzwoniłam do położnej tez mówiła żeby nie dawać mm. Akurat wczoraj do nas dzwonił lekarz i dziś mamy przyjść na 1 wizytę. Mała ma 3tyg i 5dni. może on coś poradzi...Ale boję się kolejnych specyfików. Jest taka malutka A tyle już leków dostała :-/ najchętniej niczym bym jej nie faszerowala albo chociaż tym co pomaga. No bo kupek też nie mamy. szkoda gadać. Jedyny Plus ze w nocy co 4h się budzi.
 
Cześć dziewczyny, czytam że nocka mało ciekawa. U mnie średnio, dwie pobudki ale już bez krzyku. Nie wiem co to wczoraj było, zobaczymy co dziś dzień przyniesie....
 
reklama
wlasnie podobno prawdziwe kolki ma malo dzieci, zazwyczaj zla diagnoza rodzica

kurde a ja mam cycki jak kamienie dalej jak pelne

poszlam z mala zeby krew oddac czy juz anemii po cesarce nie mam, w drodze powrotnej spelnila sie moja czarna wizja co do spacerow, pedzilam do domu z opetanczo wrzeszczacym wozkiem hah wszyscy sie gapili ale co poradze na rekach tez sie darla a bylam ulice obok domu to szybko wracalam nakarmic
 
Do góry