reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Mi też wypadają. Ja jeszcze kompletnie w proszku po porodzie. U fryzjera nie zdążyłam być, ogólnie zombie z brzuchem okropnym. Zaniedbana kompletnie się czuję... A nawet do ginekologa nie mam kiedy iść. No nic mamuśka musi poczekać na powrót do żywych. Gorzej jak tyle stresu mój stan jeszcze pogorszy :p
 
Moj maluszek coraz czesciej sie prezy,steka, w nocy to spac nie idzie od tego stekania i zaczynam sie zastanawiac czy czegos nie kupic np espumisan, delicol czy cos innego...chyba ze macie cos sprawdzonego do polecenia.

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Delicol polecam.
Magdalena. Ja też fryzjera nie odwiedziłam. Mama kupiła mi farbę i zrobiła :-) nie jest to fryz ze salonu ale efekt wyszedł ok. Kolor odświeżony :) jeszcze z Mała się nie rozstaje, muszę iść w jeden dZień do endokrynologa a tam się zawsze długo czEka. Na sama myśl mnie telepie.
 
Też myślę o kupnie farby ale zamiast blondu brąz musi być. Mi endokrynolog póki co odpada bo dzwonili przełożyć wizytę a ja teraz i tak umówić się nie mogę. Też tych kolejek i czekania nie lubię. Niby na godzinę a i tak według kolejności przyjścia przyjmują :-/
 
Sierpniowka mojemu malemu tez skorka schodzila z calego cialka. Smarowalam mu tylko oliwka po kapieli i juz ladnie wyglada. Ma jeszcze troszke na raczkach i stopkach ale to zejdzie na pewno. Moj malutki ma dwa tygodnie dodam. Polozna mi doradzila wykapac w krochmalu, podobno dobrze dziala na takie cos, ale w koncu nie zrobilam mu takiej kapieli i samo ladnie schodzi.
 
dziewczyny po raz kolejny proszę o radę :( jak doradzila mi polozna dziś cały dzień walczyłam z lakratorem (maly byl na mm, tylko pare razy possal piersi po kilka minut) no i ostatni raz odciągałam ok 20. Niewiele leciało więc skończyłam, teraz te piersi zrobioy sie ogromne, twarde i bardzo bolą a mleko nie za bardzo leci, tylko kilka razy a potem przestaje...co robić? :(
 
reklama
Mika, weź może ciepły prysznic. Rozmasuj je, porządnie tak żeby nie czuć nigdzie zgrubień najlepiej pod tym prysznicem ciepłym. Gdzieś Ci się pewnie kanaliki przytkały bo odciąganie zwiększa laktację. Po prysznicu możesz zrobić ciepły okład. W sumie zawsze przed odciąganiem można robić ciepłe okłady. Później odciągasz lub dajesz dziecku jeść i znowu dla odmiany po odciąganiu czy karmieniu zimny okład aby z powrotem obkurczyć te kanaliki mleczne czy jak się je tam nazywa fachowo. Tak na początku przynajmniej. Później powinno się to unormować.

ja w lodówce miałam schowana pieluchę mokrą i po odciąganiu ją przykładałam na chwilę.
 
Do góry