reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Niunia, norma przy dziecku że się zapomina o takich rzeczach... ja tez zapomniałam o naszej rocznicy i o urodzinach mojego taty.
Gosiek, na nie budze, czekam jak sama sie zacznie kręcić w lóżeczku, zeby tez nie czekac zbyt długo bo jak głodna to zła. Najcześciej ją kąpiemy około 21.00 ale to tak jak mówie tylko czas przybliżony ;) raz mi się przynselo i kapiel była o 1.00 w nocy.

Wiem że temat już był, ale nie moge znalezc. Pytanie do dziewczyn które karmią piersią, dajecie swoim dzieciom smoczki ?? Jesli tak to jakie ?? I czy nie zaburza odruchu ssania. Ja wczoraj po raz pierwszy dałam, widziałam ze mała jest zmęczona a nie moze zasnąć, dałam smoka, 2 minuty possała i wypluła śpiąc. Ale martwie się że jak będę dawała smoka to zaburze jej odruch ssania, a sobie zmiejsze laktacje.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
gosiek a jak budzisz? moja dobrze sie rozbudza przy zmianie pieluchy i rozbieraniu

aza nie przejmuj sie, w pologu hormony szaleja ciezko sie nie klocic ;)

kamcia ja po skonczonych 3tyg dalam, mam smoczka babydream ortodontycznego, co do ssania przysysa sie do cycka tak jak zawsze i generalnie nic sie nie zmienilo poza tym, ze juz nie wisi tak na mnie, daje jej jak szuka cycka a wiem na 100% ze nie jest glodna, jak nie szuka w ogole nie daje, jak wypluwa zabieram chyba, ze zawola, ze chce spowrotem
 
Gosiek ja tez wlasnie albo budze sciagajac pampersa a jak mocno spi to nie budze.
Z moja to w ogole historia ma 3tyg jutro a spi strasznie nieregularnie potrafi dwa dni w dzien spac po 3,4godziny w nocy co 2h pobudka a pozniej w dzien spi po pol godziny czy godzine i to z trzy razy na dzien i w nocy znowu co 2h pobudka. Wiec mozna powiedziec nieraz przesypia cale dnie a nieraz cale dnie nie spi. Jedynie w nocy co 2h jak w zegarku budzi sie na jedzenie. Dziwne ze raz potrzebuje wiecej snu raz mniej. Ogolnie nie placze jak nie spi tylko sie kreci patrzy mruczy itd
Wczoraj fajny dzionek caly na dzialce a dzis caly w domku. Slwar taki ze nie chcialo sie wyjsc.
Kamcia ja daje smoczka od tygodnia jakos bo mała zaczela mi bawic sie przy cycu. Uzywamy lovi. Od razu jej podpasowal i nie zaburzylo ani laktacji ani ssania piersi wrecz mam wrazenie ze lepiej sobie radzi z piersia ale moze to tez z czasem jej przyszlo. Jak chce jesc to sie nie da oszukac placze i wypluwa a jak chce possac to sie bawi i wypluwa jak zasypia takze mysle spokojnie mozesz wprowadzac :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
A takie mam pytanie to krwawienie i wgl to moze byc tak ze raz jest mocniejsze np przez tydzien a pozniej pare dni mocniejsze takie gesciejsze bo ja to po porodzie wiadomo mocno mialam pozniej dwa tygodnoe lzejsze i teraz od dwoch dni znowu tak troche bardIej czy to normalne? Sorry za takoe pytanie intymne:p

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tylko, że mnie już 6 tygodni połogu dziś minęły, czekam już tylko na miesiączkę. Dziś mam już w ogóle kiepski dzień, odstawiłam Tosię od piersi, ściągam już tylko nadmiar pokarmu. Wszystko ze sobą kolidowało - ulewanie, kolka, prawie tydzień i mimo wspomagaczy pokarmu nie przybyło. Poprzednie noce wstawałam już co godzinę. Kiedy Tosia trafiła na zapalenie płuc do szpitala to na podstawie mruczenia przez sen i to jej zostało Na 21 września jesteśmy umówieni do rehabilitantki, bo odchyla głowę do tyłu, oprócz tego ona też często się wyciąga, jak dorośli rano, kręci się niesamowicie. To wszystko się nałożyło, że nie jestem w stanie jej karmić, a dziś już zeszła z wagi, bo mamy w domu, teściowa nam wagę załatwiła.
 
Kama ja daje smoka od urodzenia. Nie zaburza mu nic a daje mu uspokajajacy. Najtańszy z pepco za 3.99 bo inne mu nie pasuje[emoji14]

Ja mojego tak ustawilam, że śpi do 18.30 i trochę się pogapimy i kąpiel. Raczej nic się nie zmiania. Ma stałe pory karmienia w nocy. Mam grzeczne dziecko <3 tfu tfu!

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
A takie mam pytanie to krwawienie i wgl to moze byc tak ze raz jest mocniejsze np przez tydzien a pozniej pare dni mocniejsze takie gesciejsze bo ja to po porodzie wiadomo mocno mialam pozniej dwa tygodnoe lzejsze i teraz od dwoch dni znowu tak troche bardIej czy to normalne? Sorry za takoe pytanie intymne:p

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

Ja krwawiłam tylko na początku przez może tydzień, a potem już szły inne wydzieliny. Położna pytała jak pierwszy raz przyszła jak u mnie z tym i mówiła, że już zanika, a ona ostrzegała że może wrócić mocne krwawienie jak po porodzie. U mnie nie wróciło, ale jestem już po wizycie u ginekologa i nic na to nie powiedział, wiec jestem spokojna o to.
 
reklama
A takie mam pytanie to krwawienie i wgl to moze byc tak ze raz jest mocniejsze np przez tydzien a pozniej pare dni mocniejsze takie gesciejsze bo ja to po porodzie wiadomo mocno mialam pozniej dwa tygodnoe lzejsze i teraz od dwoch dni znowu tak troche bardIej czy to normalne? Sorry za takoe pytanie intymne:p

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

MI się zmniejszyły, a później powróciły silniejsze krwawienie i i teraz już się skończyły i zaczeła się jakaś żółta wydzielina, śluz. Jutro minie 6 tygodni.
 
Do góry