reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Karolanka - ale pyszności...

beata - jeszcze synek musi przywyknąć do nowej sytuacji.
mój też się budził w nocy jak mniejszy się urodził I płakał. ale przyzwyczaił się dośc szybko I przestął się budzić na ten płacz
 
papercut ja w pierwszej ciąży ani w tej nie miałam ktg, wg standardów opieki okołoporodowej jeśli wszystko jest ok, to robi się je obowiązkowo po 40 tc, a wcześniej to już jak lekarz zadecyduje - można, ale nie trzeba.

beata współczuję trudnej sytuacji w domu, musicie dać sobie więcej czasu, życzę dużo sił. Ja też się obawiam takiej zazdrości, bo mam wrażliwca w domu.
 
Beatka, tez sie boje jak mój starszy bedzie reagował i strasznie mnie to martwi.
Ja kolejny dzień w szpitalu, ale jest postęp bo na porannym obchodzie doktor mi powiedział, ze cięcie jutro. Zawsze to jeden dzień do przodu wiec z jednej strony sie cieszę , a z drugiej niezły stres mnie łapie i nie wiem jak przetrwać jeszcze cała noc do rana.
 
anpio wcale sie nie dziwie, bedzie dobrze trzymamy wszystkie kciuki :)

nie wytrzymalam robie porzadki w szafach w koncu ulozone ubrania mamy tez sa bardzo wazne zanim sie dzidzia pojawi :D moj wroci i robimy sernik, nigdy nie robilismy wiec prosze o pozytywne fluidki kulinarne co by wyszlo ;p
 
Dziewczyny mam 2 pytania :-)
Jakie witaminy mam kupić dla Dzidzi bo ponoć podaje się od 1 doby? Może macie coś sprawdzonego i łatwego w podawaniu?

Noooo i co w przypadku cc, też tamtum Rossa do przemywania żeby zapobiec jakimś infekcjom czy to zbędne?

Dzięki za info :-)
 
Maldob dla dziecia to vit k i d. ja kupilam Dvitum i Kvitum ale.moze za bardzo sie pospieszylam chyba najlepiej poczekac az lekarz w hsp przy wypisie zleci konkretne?

co do rany ja przrmywalam.i bede przemywac octeniseptem a poza tym woda z mydlem :)
 
Beata, ja tez mam dwulatke w domu i sie stresuje jak zareaguje. A opowiadaliście synkowi wcześniej jak to bedzie jak sie dzidziuś urodzi, ze będzie płakał, trzeba go bedzie karmić piersią itp? Ja mojej dosyć dawno temu kupiłam książeczkę ,,czekamy na dzidziusia" i razem oglądałyśmy i sobie opowiadałyśmy jak to będzie z dzidziusiem. Zastanawiam sie czy da sie przygotować wcześniej na to dziecko, czy swoje musi przejść aby zaakceptować sytuacje ? Moja czasem całuje brzuch a czasem jak widzi ze ja albo maz głaszczemy to jest zazdrosna i nam zabiera rękę z brzucha...
 
reklama
Maldob dla dziecia to vit k i d. ja kupilam Dvitum i Kvitum ale.moze za bardzo sie pospieszylam chyba najlepiej poczekac az lekarz w hsp przy wypisie zleci konkretne?

co do rany ja przrmywalam.i bede przemywac octeniseptem a poza tym woda z mydlem :)
Dzięki! W drugiej ciazy może będę bardziej ogarnieta :happy2:
 
Do góry