reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Dziewczyny trzymam kciuki za Was bo mam wrazenie, ze polecicie jedna po drugiej ;)

Ja podczytuje jak karmienie malutka wtedy jest chwila:) w ogole to boje sie zeby mojej corci zoltaczka przeszla bo dalej Taka zolta co mnie bardzo martwi:/
Moj 2 latek strasznie przezyl nowa sytuacje, najpierw to, ze tydz mnie w domu nie bylo, pomimo, ze krzywda mu sie nie dziala a teraz, ze zjawilam sie z nowym lokatorem. Przez Sen okropnie sie rzuca, placze, wola mnie najpierw sie chce przytulic potem mnie odpycha, strasznie sie poci, jest problem zeby usnal w dzien. Rozmawiamy z nim tulimy go, staramy sie poswiecac duzo czasu, juz wiecej brak pomyslow, Nie Wiem jak mu pomoc, zaczynam sie o niego bac.

Ania ja nawet Nie wiedzialam o tej ustawie dobrze, ze napisalas.

Agata sprawdz sobie paskami czy to Nie wody, bo jezeli wody sie sacza dlugo to Moze byc infekcja a potem sie na dzidziusiu odbija, tak mi powiedziala pani neonatolog jak badala mi corcie, bo przeciez jak mnie przyjmowali to lekarz mial watpliwosci czy odchodza mi wody czy sobie popuszczam...
 
Magdalena gratulacje!!!!!!
Ja dziewczynki mam termin na 6.08 ale chadzam z rozwarciem 2 cm co chwilę brzuch pobolewa, wizyta na 3.08 i 3.08 wysyłam mojego 9 latka na tydzień na obóz i mogę iść rodzić na spokojnie [emoji39]
Widzę że większość podobnie jak ja miała nieprzespana nocke ale zaczęłyśmy wyczekiwany sierpień więc już z górki.

Na poprawę humoru właśnie podałam do stołu podwieczorek [emoji39][emoji39][emoji39]
1470062204644.jpg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1470062204644.jpg
    1470062204644.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 419
reklama
Do góry