reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

mamakulka - to będzie taka adrenalina, że w ułamku sekundy znajdę się na podłodze :D przynajmniej taki jest plan xD :p
papercut - gratuluję pierwszej siary :D
 
reklama
tak na serio to wątpię by to miało jakieś duże ciśnienie żeby na leżąco miało chlusnąć. Teraz tak na dobrą sprawę nie mamy za dużo wód płodowych. Obstawiam że w większości przypadków albo się poleje po wstaniu albo zacznie się robić mokro na leżąco co skłoni do natychmiastowego wstania ;)
 
dziekuje :D

ja w lozku spie malo bo zaraz sie budze i ide na kanape a materac na kanape za 150 mozna dokupic wiec tragedii nie bedzie w razie co :D lozko za to to materac na materacu na paletach, na gorze twardszy bo jakos w ciazy wolalam i zamienilismy a moj go nie znosi wiec mysle, ze nawet by sie ucieszyl jakby znowu na tym miekszym spod spodu mogl spac :D
 
Ja to ostatnio gonie po łożku z podkładami, ale za moja córeczką którą od miesiąca uczę korzystania z nocnika, ale czasem jej sie zapomni zawołać. Na szczęście kilka wpadek bylo tylko na podłodze, ale nasze łóżko tez jest ulubionym miejscem zabaw wiec podkład pod pupą obowiązkowy :-). Ja jeszcze sobie nie dawałam podkładu, choć o tym myślałam ale u mnie skurczów brak, dzidzia cały czas bardzo ruchliwa, brzuch wysoko i mimo ze bardzo bym chciała juz urodzić to czuje ze Małej sie nie spieszy. Ja liczę ze mi sie zacznie od skurczy a nie od odejścia wód ;-). Przy córce miałam wywoływany poród i mi przebijali pęcherz jak kilka godzin po podaniu oksytocyny nic sie nie działo. Najgorsza ta niepewność jak, kiedy i gdzie sie zacznie poród ;-)
 
Mi pecherz przebiła położna podczas porodu a chlusnelo ze mnie jak z wiadra. Zreszta cały czas mi sie te wody wylewaly,az sama byłam zdziwiona ze tyle tego tam jest.

Najgorsza ta niepewność kiedy się zacznie, ja tym razem będę miała z glowy bo termin cc ustalony z góry, ale i tak się denerwuje zeby było wszystko wporzadku.

Wczoraj byłam na wizycie, mały ma podobno 3900. Chociaż ja tam nie wierzę w te pomiary, zawsze jest jakiś przelicznik błędu.



Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Widzę ze kazda przezywa kiedy, gdzie i jak to wszystko sie zacznie.

Ja dziś postanowiłam umyć okna :) na razie na gorze domu umyte a pozniej po obiedzie wezmę sie za dol :) spacer zaliczyłam z rodzinka juz, obiad sie robi a teraz leżę obok mojej śpiącej królewny i mam jakies dziwne parie na "2":/ miałyście tak ?

Miłego dnia


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja chcialam umyc drzwi od lazienki cifem wyszorowalam jedna strone zmeczylam sie i poszlam spac :D ale juz mi przeszlo wiec nie wiem kiedy druga strone zrobie :D

ja czasem jak mam bol na okres to mnie tak kreci w brzuchu jakbym biegunke miala miec i z bolem mija ale zeby parcie to nie
 
Wczoraj byłam na wizycie, mały ma podobno 3900. Chociaż ja tam nie wierzę w te pomiary, zawsze jest jakiś przelicznik błędu.
:szok: A w którym jesteś tygodniu? Ja też w to nie wierzę, zawsze się pomylą!

Papercut ja też szalałam z radości na widok pierwszej siary :)

Podziwiam Was za aktywność fizyczną, ja już nie mam na to siły :(
 
reklama
Do góry