reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Strasznie męczące te skurcze właśnie, wolę aby wody odeszły wtedy wiem, że to już to hehe. Dobrze ze prysznic jest alternatywą czu to jest to czy nie. Ciekawe czy się coś ruszy czy tylko macica nas w konia robi ;-)
 
Włożyłam dziś na noc podkład pod prześcieradło, ale obudziłam się po godzinie z gorąca. Zimą mogłaby być całkiem przyjemnie, ale teraz to męczarnia. Trudno będzie jak będzie. Najwyżej do listy zakupów dopiszę nowy materac :)
 
Sie rozkręcanie dziewczyny, ja wczoraj chyba przez ta pogodę w ogóle nie czułam ruchów małej:-( strasznie sie denerwowałam bo ani słodkie ani
leżenie na lewym boku nie działało i pojechałam na ktg. Wszystko wyszlo dobrze, tętno jest ok. Miałam lekkie skurcze. I tak sie zastawiam Wy tez tak macie? Dzisiaj od rana znowu cisza w brzuchu, martwi mnie to bo cały czas mam schize ze moze byc pępowina owinięta a na usg juz nie widać bo jest nisko w kanale...
 
Dziewczyny powiedzenia oby akcja się rozwinęła się konkretnie a nie Was męczyła :)

Agata moja też się słabiej rusza, ja ją mniej czuję mimo, że wczoraj na KTG na wydruku widać, że rusza się cały czas teoretycznie. Wieczorem była bardzo ruchliwa. Teraz dzieciaczki mogą być spokojniejsze przed porodem, ale czujność wiadomo trzeba zachować :)

Bardzo mi się podoba dzisiejsza pogoda :) Jest czym w końcu oddychać :) Jedziemy więc na plac zabaw i na lody :)
 
Agata - mój mały szaleje bez względu na pogodę czy jedzenie, jedynie w nocy po 1 śpi dość długo. Tak to non stop go czuje. Próbuj ją pobudzić, może ma lenia ;) słyszałam że dzieci przed porodem robią się mało aktywne.

z tymi podkładami to masakra jest bo nie przepuszczają powietrza, zdjęłam po pierwszej nocy i uznałam że najwyżej się materac wymieni :D
 
moze przez zmiane pogody moja tez jak na siebie mega spokojna od 4h ledwie delikatne smyrniecia czasem a normalnie sie rozpycha jak glupia

wera no w taki upal to ukisic sie na podkladzie mozna :D
 
Kurde ja nie chce materaca wymieniać bon jest nowy, drogi i na gwarancji haha powiem , że sam puścił wody i oddam :D

Mój syn taki jest pol na pół. Raczej ruchliwy. Wystarczy , ze wody się napije ;)



Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry