reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

mnie pare razy dziennie koszmarnie boli brzuch jak podczas najbolesniejszego okresu klade sie i staram nie umrzec ale np 10-15min non stop mija i jest spokoj na pare godzin, nie wiem co to jest

Ja też tak mam, tylko może nie boli tak koszmarnie, ale mocno. A nawiasem mówiąc bierzesz wtedy jakieś przeciwbólowe? Bo zapomniałam zapytać o to gina, a one się jednak nasilają. Słyszałam, że ginekolodzy mówią, żeby w takich przypadkach brać nospe.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
moja gin jest przeciwniczka nospy ja mam buscopan brac w razie co, ale nie biore jak boli w sumie, dopytam we wtorek na wizycie
 
Ja nie mam tak jak Wy mówicie. Tylko idę czuje skurcz trwa dosłownie chwilę i potem znów [emoji21] i się zastanawiałam jak inne dziewczyny mają, może podobnie. A próbowałas espumisan? Ja miałam tak parę razy podczas ciąży że mnie składało z bólu ale nie trwało tak krótko raczej parę godzin, modlilam się żeby mi przeszło i tylko espumisan działał [emoji37] szkoda, że wśród nas nie ma jakiejś lekarki hehe

[emoji173]
 
Hej !Udało mi się Was nadrobić, bo zaglądałam z doskoku i nie bardzo miałam się czas wczytać.
My w sobote zaliczyliśmy wesele. Udało mi się posiedzieć do 1 w nocy, oj tam! nie tylko posiedzieć, bo nawet się troche pobujałam ;) faceci chyba boją się tańczyć z ciężarówkami.Ale było fajnie i nie żałuje ze jednak zdecydowaliśmy się pójsc. Po za tym była też kuzynka , która studiuje położnictwo, więc w razie czego "pierwsza pomoc" była zagwarantowana ;)

Ogólnie nie mogę narzekać na samopoczucie. Poza tym że czuje się jak słoń ;), nie mam żadnych bóli, czy skurczów. Czasem tylko ciężar i siła grawitacji daje się we znaki jakims kłuciem w kroku, ale to przy dłuższym chodzeniu czy staniu. JUtro wizyta, okaże się co tam nowego u maluszka.
 
sluchajcie dziewczyny tak z innej beczki - chce wziac laktator do szpitala, powinnam go wziac w pudelku firmowym? bo ono jest wielkie i ten laktator w srodku lata troche marnotractwo miejsca, ale w sumie luzem glupio bo powinno byc czyste, z drugiej str w pudelku sterylnie nie jest juz zglupialam jak mam to zapakowac.. no bo w sumie i tak przed uzyciem wrzatkiem przeleje, sama nie wiem, help
Ja bym na twoim miejscu nie brała, mało prawdopodobne że dostaniesz nawału w ciągu dwóch dni, poza tym jak coś, zawsze ci może dowieźć mąż jak zajdzie potrzeba[emoji6]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

mnie pare razy dziennie koszmarnie boli brzuch jak podczas najbolesniejszego okresu klade sie i staram nie umrzec ale np 10-15min non stop mija i jest spokoj na pare godzin, nie wiem co to jest
Rozwieranko może[emoji6]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Rozwieranko może[emoji6]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w pierwszej ciąży miałam takie bóle i rozwierala mi się wtedy szyjka, aczkolwiek może nic się nie dzieje tylko masz bolesne przepowiadające

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej dziewczynki :) kurcze, wstałam dzisiaj po 5.00 żeby zdjąć pierścionek i obrączkę, wczoraj wieczorem za chiny ludowe nie moglam, pomyślałam że rano będzie lepiej i ciul, wcale nie lepiej. Paluchy spuchnięte były, ale najpierw z oliwką a poźniej z mydłem jakoś dałm radę. Do piątku jeszcze nie miałam wcale opuchnięć, ale w sobote i w niedziele coraz mocniejsze.
Dzisiaj mam wizyte jupiii :D już się nie mogę doczekać :D
Czytałam u lipcówek opowieści porodowe btw. super szczegółowo dziewczyny opisują, i mamy początek lipca a one już prawie rozpakowane :) mam nadzieje że u Nas pójdzie sprawnie, już nikt się w kolejkę nie wepchnie i będzie pisać już tylko o zupkach i kupkach ;)
Powodzenia dziewczyny na dzisiejszych wizytach, dużo Nas dzisiaj je ma :)

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry