reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Nie mam dzisiaj zapalu do niczego.
Wczoraj pol dnia na wycieczkach (pomysl meza) tyle km nabilam, ze myslalam ze wieczorem pojade na porodowke;)
Nigdy bym sie nie zgodzila gdybym wiedziala, ze mam wejsc pod gorke na twierdze:) potem pojechalismy na rybke, a potem jeszcze mega deser lodowy :) pol dnia zwiedzania roznych okolic w domu bylismy przed 22 ale ogolnie bylam mega zadowolona rozruszalam sie :) dobrze ze zostalam postawiona przed faktem dokonamym;)

Dziewczyny jak bedzie maluszek na swiecie to nie bedzie czasu na strach, panike, bo kto lepiej zajmie sie skarbem malym jak nie matka :) maluch czuje mamusie, dostanie cyca I bedzie przeszczesliwy, to na poczatek wystarczy a potem wszystko metoda prob I bledow:)

Mamakulka ja tylko gotowalam siemie z pestkami wychodzil fajny kisiel z mielonym Nie mialam stycznosci. A Ty to sobie robisz do jedzenia ?
 
reklama
witam dziewczyny po weekendowo ;) widzę że ten weekend był bardzo aktywny na forum :) i znów o lodach przypominacie...:p dawno nie stawałam na wagę bo boję się że kolejne 2kg przyjdzie znikąd :(
papercut - a może łatwiej będzie ze zmielonym siemieniem? Ja parzyłam kiedyś takie w proszku i po odstawieniu na bodajże 3-5min robił się taki mega glut.

Co do ściągania obrączek i ich nie noszenia, ja bym nie mogła nie nosić, jakoś tak przykro by mi było :D poza tym młodo wyglądam więc ludzie by pewnie na mnie krowo patrzyli :/ (nadal mnie o dowód proszą w sklepach).

U mnie na weekend wpadł brat bliźniak ;) śmieszek jakich mało! Śmiał się żebym się nie wygłupiała i wyjęła tą poduszkę spod bluzki :D nigdy mnie nie widział dużej to nie był przyzwyczajony ;) a jaki szczęśliwy był gdy poczuł jak maluch wierzga nogami :D i już zapowiedział że jak tylko zacznę rodzić to on wsiada w pociąg i przyjeżdża z wielkim miśkiem ;D
Szkoda tylko że relaks po fajnym weekendzie zepsuł sąsiad, który kilka minut po 7 wpadł na pomysł by powalić młotkiem. Potem dał pospać 30min i wyjechał z wiertarką...powiedział nią kilka minut i nagle cisza. Szkoda tylko że ze spania już było nici.

Miłego dnia dziewczyny :)
Lecę nadrobić lipcówki :D
 
Hmm dopóki nie wystygna to stoją[emoji14]

No ja jestem fanka tych mlecznych wszystkich typu kokosowe czekolada mleczna czy tam pistacje a mój mąż zawsze sorbety bierze i się wymieniamy ale to i tak nie wypala nigdy :)

Ignaś 36 tc [emoji173]

Mamakulka to moje ulubione smaki i dodatkowo jakieś toffi, karmel, advocat itp., a mój mąż też owocowe smaki, ja zawsze mówię, że jak będę chciała owoc to po prostu wezmę sobie owoc:)
 
No nie? Lody mają być słodkie do porzygu! A mój mąż takie kwachy je. Toffi tez uwielbiam ;D

Ja kochana psa karmie tym siemieniem bo to na sierść działa dobrze to raz a dwa , że ja mam boksera a one mają czasem problemy gastryczne a to na żołądek dobre. Pomijam już fakt , że nałogowo puszczają bąki. . .

Ignaś 36 tc [emoji173]
 
A nas z mężem czekała rano niemiła niespodzianka, rano wyszedł do pracy bo ma niedaleko a ja z nim, bo do sklepu. No i patrzymy a pod domem ktoś nam w nocy zderzak w aucie zniszczył:( Wezwaliśmy policję, ale co z tego brak kamer, brak świadków, teraz zacznie się dzwonienie po ubezpieczycielu:(

A co do lipcówek, to u nich już wszystko też przeglądam na bieżąco.
 
Mika, no mi tez przykro ze musialam ja sciagnac, ale paluchy popuchly i co zrobic. Tez bym wolala miec obraczke na palucu ;)
Mamakulka, ja tez dawalam siemienie psom, nawet w skladzie karmy byl i faktycznie siersc blyszczaca, skora ladna i zadnych zaczerwienien w faldach na pysku :)
Azamamew, ja w tamtym roku mialam taka sytuacje ze ide do auta a tam szyba z tylu wybita i kamien w srodku :/ co sie okazalo zaparkowalam w zlym miejscu, jakiemus sasiadowi sie nie spodobalo... nawet mialam podejrzenia ktory to ale za reke nie zlapalam. Policja jedyne co moze zrobic to spisac notatke sluzobowa.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mika, no mi tez przykro ze musialam ja sciagnac, ale paluchy popuchly i co zrobic. Tez bym wolala miec obraczke na palucu ;)
Mamakulka, ja tez dawalam siemienie psom, nawet w skladzie karmy byl i faktycznie siersc blyszczaca, skora ladna i zadnych zaczerwienien w faldach na pysku :)
Azamamew, ja w tamtym roku mialam taka sytuacje ze ide do auta a tam szyba z tylu wybita i kamien w srodku :/ co sie okazalo zaparkowalam w zlym miejscu, jakiemus sasiadowi sie nie spodobalo... nawet mialam podejrzenia ktory to ale za reke nie zlapalam. Policja jedyne co moze zrobic to spisac notatke sluzobowa.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

No i dokładnie tak było. Wezwaliśmy policję, na szczęście policjant był spoko. Sąsiad z dołu akurat przechodził to powiedział, że usłyszał jak coś głośno huknęło i pobiegli do okna i widzieli odjeżdżające auto, powiedział jakie, ale myślał, że uderzone zostało inne auto no i nie ma pewności, że zrobiło to odjeżdżające auto.
 
Witam widzę temat sąsiadów heh ja w poprzednim mieszkaniu miałam sąsiadkę która w kółko wzywała policje na nas bo niby w nocy pierzemy. O 19 kazała już wszystko wyłączyć bo za głośno. W nocy waliła taboretem w ścianę całą noc co godz czymś waliła albo radio włączała na cały regulator na trzeszczenie itp i do ściany przykładała jak nie zareagowaliśmy to łaziła z tym radiem i do różnych ścian przykładała. Sypała sól pod nasze drzwi i oskarżała o różne rzeczy że listy jej zabieramy że prąd kradniemy itp. Na szczęście już nie mieszkam obok tej Pani ale Policja mówiła że ona taka całe życie że współczują miała już kilka spraw ale nic nie zrobią bo starsza to 50zł kary sąd przyzna i to tyle. Nie ma normalnych praw które by nas chroniły przed takimi ludźmi.
 
Witam widzę temat sąsiadów heh ja w poprzednim mieszkaniu miałam sąsiadkę która w kółko wzywała policje na nas bo niby w nocy pierzemy. O 19 kazała już wszystko wyłączyć bo za głośno. W nocy waliła taboretem w ścianę całą noc co godz czymś waliła albo radio włączała na cały regulator na trzeszczenie itp i do ściany przykładała jak nie zareagowaliśmy to łaziła z tym radiem i do różnych ścian przykładała. Sypała sól pod nasze drzwi i oskarżała o różne rzeczy że listy jej zabieramy że prąd kradniemy itp. Na szczęście już nie mieszkam obok tej Pani ale Policja mówiła że ona taka całe życie że współczują miała już kilka spraw ale nic nie zrobią bo starsza to 50zł kary sąd przyzna i to tyle. Nie ma normalnych praw które by nas chroniły przed takimi ludźmi.

Jestem w szoku, że takie osoby istnieją. Ja słyszałam natomiast wersję pozytywną takiej wścibskiej starszej pani. Obserwowała ona oczywiście całą okolicę bloków i znała nawyki ludzi mieszkających w pobliżu. Pewnego dnia widzi, że jedni z mieszkańców wynoszą rzeczy, to dzwoni do tych ludzi, że nie wspominali, że się wyprowadzają. Okazało się, że to złodzieje wszystko wynoszą. Złapano ich i nic nie zginęło.
 
reklama
to siemie lniane wyczytalam, ze na zgage w ciazy dobrze robi ;p no i moze tez siersc blyszczaca bede po tym miala :D

mika pokombinuje dzisiaj :D ja sie jutro waze zobaczymy jak tam :D

ja tez wygladam jak gowniara wiecznie o dowod pytali jak akurat nie mialam ;p
 
Do góry