reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Lenka ja juz blizne od wklucia zarobilam bo mi tak nieudolnie pobrala krew.

Beata ja mialam co przed,po 1h i po 2 :) ja to wypilam ze smakiem :D

Wena ja nadal 4 kg .. w ogole nie tyle .. kd ostatniej wizyty miesiac temu nie przytylam nic :

Kurde w nocy kul mnie brzuch jak na biegunke .. teraz w kroku boli :( miala ktoras z was takie klucia?

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
jak mnie w kroku boli to sobie tlumacze, ze moze kopa w szyjke dostalam bo to takie zaklucie chwilowe, potrafi byc raz za razem, natomiast jesli chodzi o bol brzucha jak na biegunke to nie wiem...

oczywiscie wstalam godzine przed otwarciem punktu pobran, juz jestem glodna [emoji23] jak na zlosc, czasem i do 8 pospie
 
Mnie tez czasem kluje, to na dole, to pod zebrami I ciagle cos;) Moze jakas kolka...
od wczoraj to okropnie bola mnie plecy w dole, chodze jak polamana.
 
ja wczoraj byłam na wizycie i pytałam lekarza czy wszelkie ruchy, bóle i cgnięcia są normą że odczuwam tylko poniżej pępka. odpowiedział że tak bo Dzidzia jeszcze jest nisko i zacznie się to zmieniać za jakieś 3 tyg.
A co do bólu placów to jeśli Maleństwo jest odwrócone tyłem do pępka to ładuje kilkanaście kopniaków dziennie w dolną część kręgosłupa, także tego....... czzzza wybaczyć:-D
 
Lena moze boli cie kregosłup bo malenstwo tam kopie

Co go glukozy ja zawsze mialam na czczo i po 2h i problemu z zyłami nie mialam naszczescie nigdy :-)

Wena co do kg na plusie to moze tak jak dziewczyny pisza ze woda sie zatrzymuje juz ktoras miala taki problem ale nie pamietam kto u mnie ok 1-1,5kg na plus przez miesiac

A ja sie wybieram dzis do lidla :-) bo od dzis sa spioszki i po skarpeteczki ide :-) juz nie moge sie doczekac :-)
 
No mam nadzieje bo raz boli mega kręgosłup raz w okolicach miednicy a inny okolice nerki to dopiero mega ból aż płakać się chce
 
zgodzily sie z dloni, z grzbietu na obu dloniach juz sie nie da mam zrosty, na czczo z prawego nadgarstka pobraly, glukoza nie byla taka zla, pod koniec tylko ciezko wchodzila, po godzinie z lewego nadgarstka pobraly bo z prawego juz sie nie dalo, jeszcze za godzine krew oddaje juz siw babki smieja, ze ciekawe skad ;)

wyobrazcie sobie, ze bylam z 3 ciezarnymi w kolejce, i babka z punktu pobran wola ze pania w ciazy prosi, a tu stare baby awantura, ze sa 3 ciezarne i ile niby maja czekac, nie beda nas przepuszczac, pozlazily z krzesel pod drzwi zeby sie wyklocac jak babeczka sie znowu pojawi, na szczescie je olala, puscilam kobiete w bardziej zaawansowanej ciazy przed siebie, babka mnie wola jako kolejna a jakas starucha sie wpycha do gab, ze ona ma byc przede mna bo jej sie spieszy, no rece opadaja.. oczywiscie ci wszyscy starzy ludzie to tak 70 lat max
 
A przede mna glukoza dopiero. Pewnie w srode na wizycie kaze mi zrobic. W pierwszej ciąży przezylam, to moze teraz tez bedzie dobrze. Najgorszy tylko ten glod :-) Ja 26 tydzien i 7-8 kg na plusie. Ale u mnie w ogole tego nie widac, bo bylam bardzo szczupla. Jedynie zgrabny brzuszek i troche w pupe mi poszlo :-) Dzis pochmurno, a ja pranie za praniem robie :-)
 
hej dziewczyny, widzę że wszystkie przetrwałyście majówkę ;)
współczuję każdej która ma problemy z pobraniem krwi, mnie na szczęście to nie dotyczy z czego niezmiernie się cieszę :D
za 2,5tyg mnie też czeka krzywa cukrowa, mam nadzieję że tym razem nie dadzą mi ciepłej i jakoś to utrzymam w żołądku....u nas nie ma za bardzo przepuszczania ciężarnych w laboratoriach, może była kiedyś taka sytuacja jak papercut opisuje :D ciekawa jestem gdzie te 70-letnie dziadki i babcie sie tak śpieszą. Na ogół przychodzą do laboratoriów i z własnej kieszeni robią sobie badania a nie ze skierowania lekarza wiec jak dla mnie to oni przychodzą pogadać bo w domu nudno.
 
reklama
na obciazenie glukoza ciezarnych powinno sie puszczac bo mama glodna dzidzia glodna a pare h to trwa;)

ja przetrwalam w koncu, juz nawet zjadlam i czekam niecierpliwie na wyniki
 
Do góry